STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA 3. Półmaraton Dwóch Mostów - Płock - 2014-09-14

LISTA STARTOWA 3. Półmaraton Dwóch Mostów
Płock - 2014-09-14

REJESTRACJA - 3. Półmaraton Dwóch Mostów

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
L.p. Numer startowy Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
121EJMAN PAWEŁ1974SŁUPNOGAZGRUPAPOLSKATak
222DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW1978GOSTYNINTKKF PŁOCKPOLSKATak
323JAGIELSKI ARKADIUSZ1982PLOCKNR PLOCKPOLSKATak
424CHUDZIK ADAM1980PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
525CHUDZIK MAGDALENA1984PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
626BRZEZIŃSKI ANDRZEJ1972NOWA BIAŁANIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
727SIEMIĄTKOWSKI MARCIN1984GĄBINPOLSKATak
828CHALEŃSKI MACIEJ1986PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
929JĄDEREK DAMIAN1990RADZANOWONIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
1030BURAS PIOTR1972GOZDOWOPIOTREK BIEGAPOLSKATak
1131ŚLIWOWSKI TOMASZ1973PŁOCKPOLSKATak
1232BORAWSKA ANIA1977KOŁOBRZEG-PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
1333MAKOWSKI BOGDAN1957PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
1434KUREK ANDRZEJ1955WARSZAWATECHELON SP. Z O.O.POLSKATak
1535ŁENGOWIK KATARZYNA1967PŁOCKPOLSKATak
1636KOSOWSKI RAFAŁ1978BIAŁAPTKKFPOLSKATak
1737MICHALAK MARIUSZ1970WARSZAWAPOLSKATak
1838MIKOŁAJEWSKI PIOTR1974PŁOCKPŁOCKPOLSKATak
1939KOWALSKI RAFAŁ1977PŁOCKPOLSKATak
2040WOŹNICKI PIOTR1985PŁOCKCROSS GYMPOLSKATak
2141ZALECH ZBIGNIEW197709-411MORSY PŁOCKPOLSKATak
2242SIECIŃSKI ARKADIUSZ1979PŁOCKPOLSKATak
2343SOCZEWKA MAGDALENA1983PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKATak
2444PASZKIEWICZ RAFAŁ1978PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKATak
2545FILIPIAK ŁUKASZ1988GOSTYNINUCZYMY RATOWAĆ PLPOLSKATak
2646KAMIŃSKI ANDRZEJ1975PŁOCKPOLSKATak
2747OŚCIŁOWICZ KRZYSZTOF1980BORKIPOLSKATak
2848NAZARUK URSZULA1980PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
2949JANKOWSKI ŁUKASZ1986PŁOCKPOLSKATak
3050GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW1979PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
3151WILCZEWSKI JAROSŁAW1971PIASTÓWWOLF TEAMPOLSKATak
3252SIEMASZKO KAROLINA1978KNURÓWWOLF TEAMPOLSKATak
3353BŁASZCZAK GRZEGORZ1984POPŁACINPOLSKATak
3454SŁABOWSKI MAREK1980PŁOCKPOLSKATak
3555KUBISSA WOJCIECH1972PŁOCKACTIVE-MANPOLSKATak
3656KOWALSKI ARKADIUSZ1985ZYCHLINNIGHT RUNERS ZYCHLINPOLSKATak
3757NIEWINOWSKI PIOTR1973BIAŁOBRZEGITADEO I SYNOWIEPOLSKATak
3858GOMUŁKA GRZEGORZ1980PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
3959SAWICKI JANUSZ1963PŁOCKPOLSKATak
4060GRZYB KRZYSZTOF1977PŁOCKPOLSKATak
4161KRUK EDYTA1971WARSZAWAPOLSKATak
4262WAĆKOWSKA PAULINA1990GOSTYNINNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
4363JEŻAK ADAM1983WARSZAWAPWC RUNNING TEAMPOLSKATak
4464WIECHNO MICHAŁ1987PŁOCKPOLSKATak
4565RZEPECKI DOMINIK1978PŁOCKPOLSKATak
4666WIEWIÓRSKI MARIUSZ1974GÓRKINIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
4767OLKOWICZ ARTUR1959PŁOCKPOLSKATak
4868WOJTYCKI PIOTR1987MASZEWO DUŻEBIEGAMPŁOCK TEAMPOLSKATak
4969ŁOŚ KAZIMIERZ1957GOSTYNINPOLSKATak
5070PACHNIEWSKA AGNIESZKA1975PŁOCKPOLSKATak
5171NIEWINOWSKI PAWEŁ1975SIKÓRZPOLSKATak
5272LAJFERT TOMASZ1976JÓZEFÓWJÓZEFÓWPOLSKATak
5373ŚWIRCZ MICHAŁ1985WARSZAWAPOLSKATak
5474BRYGIER JACEK1971PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
5575GIŻYŃSKA KAROLINA1981PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
5676BRYGIER ARTUR1996DROBINPOLSKATak
5777NIEKRAŚ JAROSŁAW1984PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
5878KOWALSKI ŁUKASZ1982WARSZAWAPOLSKATak
5979SMOLIŃSKA SYLWIA1983SIECIEŃPOLSKATak
6080MICHALAK MAJA1996WARSZAWAPOLSKATak
6181NIESŁUCHOWSKI PIOTR1979PŁOCKPOLSKATak
6282ŻABOWSKI MAREK1984PŁOCKPOLSKATak
6383KLASIAK PAWEŁ1974PŁOCKPOLSKATak
6484PATER KRYSTIAN1964PŁOCKPOLSKATak
6585BRZEZIŃSKI ANDRZEJ1965PŁOCKAMATOR.POLSKATak
6686DANIŁOWICZ KRZYSZTOF1964SIERPCFOREVER YOUNGPOLSKATak
6787KRAWCZYK MAREK1975PŁOCKPOLSKATak
6888MARCZAK PAWEŁ1979WARSZAWAWPO WARSZAWAPOLSKATak
6989OLSZEWSKI JACEK1977PLOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
7090NĘDZUSIAK HONORATA1964ALEKSANDRÓW KUJAWSKITERMY CIECHOCINEKPOLSKATak
7191NĘDZUSIAK DARIUSZ1962ALEKSANDRÓW KUJAWSKITERMY CIECHOCINEKPOLSKATak
7292MICHALAK JERZY1948PŁOŃSKPOLSKATak
7393ŻURAWSKA KATARZYNA1983WARSZAWANIGHT RUNNERSPOLSKATak
7494MICHALAK MARTA1978PŁOŃSKPOLSKATak
7595BURYK JAROSLAW1976BERNECKSZWAJCARIATak
7696SŁAWIŃSKI LESZEK1976PŁOCKPOLSKATak
7797OSTROWSKI MICHAŁ1982PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKATak
7898ZALEWSKI BOGDAN1976PŁOCKPOLSKATak
7999TŁUCHOWSKI JACEK1974ROGOZINOPOLSKATak
80100BIŁYK MICHAŁ1987MAŁA WIEŚPOLSKATak
81101MARCINKOWSKI MICHAŁ1987PŁOCKPOLSKATak
82102GROCHOWSKI MARCIN1979WARSZAWAPOLSKATak
83103JERZABEK MACIEJ1995WARSZAWAPOLSKATak
84104BUJAK WOJCIECH1979PŁOCKPOLSKATak
85105KRUPA PAWEL1967PŁOCKPOLSKATak
86106KOWALSKI MICHAŁ1986BĄDKOWO KOŚCIELNEPOLSKATak
87107GRĘBOSZ DARIUSZ1965PŁOCKPOLSKATak
88108IGIELSKI DANIEL1974NOWE GULCZEWOPOLSKATak
89109BRODZKI DARIUSZ1975PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
90110BRODZKA MONIKA1977PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
91111WÓJCIK WOJCIECH1977PLOCKPOLSKATak
92112JASZCZYK JAROSŁAW1983PŁOCKPOLSKATak
93113BIEŃKOWSKI JAROSŁAW1974PŁOCKPOLSKATak
94114ADAMKOWSKI HUBERT1979PŁOCKPOLSKATak
95115ZYDOROWICZ WOJTEK1976ZĄBKILECHICI ZIELONKAPOLSKATak
96116ZYDOROWICZ PIOTR1971ZIELONKALECHICI ZIELONKAPOLSKATak
97117BYTNER-SIWEK ARNIKA1979PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
98118OKRASZEWSKI DARIUSZ1982PŁOCKPOLSKATak
99119KRALSKI JERZY1966PŁOCKBIEGAM BO LUBIEPOLSKATak
100120RACZYŃSKA DOROTA1976POZNAŃPOLSKATak
101121MACIEJEWSKI JACEK1978PŁOCKPOLSKATak
102122MATYSKIEL KRZYSZTOF1972WARSZAWANIGHT RUNNERSPOLSKATak
103123OSTROWSKA RENATA1971PŁOCKPOLSKATak
104124TRZCIŃSKI MARIUSZ1980WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPOLSKATak
105125ZUBEK RAFAŁ1967STRÓŻEWKOPTT DELTAPOLSKATak
106126CIOK PRZEMYSŁAW1980WARSZAWAWISŁA PŁOCK (KIBOL)POLSKATak
107127LESZCZYŃSKI TOMASZ1981SZTUMSZTUMPOLSKATak
108128GŁUSZKOWSKI KRZYSZTOF1964NOWE GULCZEWOPOLSKATak
109129TUMALSKI ANDRZEJ1954PŁOCKPOLSKATak
110130STANEK RAFAŁ1975ŁĄCKPOLSKATak
111131WOŹNIAK DARIUSZ1989SŁUPNOPOLSKATak
112132SZYMAŃSKI MATEUSZ1991KAMIONKANIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKATak
113133KACZMARSKI PATRYK1989PŁOŃSKPOLSKATak
114134WILGOCKI RADOSŁAW1980GĄBINPOLSKATak
115135ZALEWSKI KRZYSZTOF1980WARSZAWAPOLSKATak
116136MALINOWSKI MICHAŁ1990MASZEWO DUŻEPOLSKATak
117137JĘDRZEJEWSKI MARCELI1974GOSTYNINPOLSKATak
118138MARKUS IWONA1983GOSTYNINPOLSKATak
119139BOBER MATEUSZ1977CIECHANÓWAMATORPOLSKATak
120140STRASZAK ANDRZEJ1931PŁOCKPOLSKATak
121141CHMIEL WALDEMAR1961PŁOCKPTT DELTAPOLSKATak
122142KOWALSKI PAWEŁ1965PŁOCKPOLSKATak
123143PIKULSKI PRZEMYSŁAW1983PŁOCKPOLSKATak
124144ŻÓŁTOWSKI PAWEŁ1975PŁOCKPOLSKATak
125145MARKOWSKA OKTAWIA1979MALBORKPOLSKATak
126146ŚWIERZYŃSKI PAWEŁ1985GOSTYNINPOLSKATak
127147STAŃCZAK EDMUND1953PŁOCKTKKF PLOCKPOLSKATak
128148MATUSZEWSKI PIOTR1954GOSTYNJNTKKF PLOCKPOLSKATak
129149BRUDNICKI ANDRZEJ1983PŁOCKPOLSKATak
130150KOZŁOWSKI KRZYSZTOF1980OZORKÓWAQ WIRING SYSTEMSPOLSKATak
131151GRETKOWSKI ARKADIUSZ1989PŁOCKPOLSKATak
132152ZAWIDZKI DARIUSZ1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKATak
133153PERKOWSKI DARIUSZ1978PŁOCKPOLSKATak
134154KOTWICA ŁUKASZ1985PŁOCKPOLSKATak
135155BUDNICKA JUSTYNA1985PŁOCKPOLSKATak
136156JABŁOŃSKI ŁUKASZ1984PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
137157MAŁKOWSKI RADOSŁAW1990BRUDZEŃ DUŻYPOLSKATak
138158DYLEWSKI KRZYSZTOF1954TORUŃBBL TORUŃ/ KSCPOLSKATak
139159ROWIŃSKI PIOTR1967WARSZAWAPOLSKATak
140160TOMASZEWSKI MAREK1966PŁOCKACTIVE-MANPOLSKATak
141161WITKOWSKI KRZYSZTOF1980PŁOCKPOLSKATak
142162ŻURAWSKI ARTUR1972PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
143163RUDZIŃSKI DARIUSZ1980WARSZAWAPOLSKATak
144164NAGUSZEWSKI PAWEŁ1976STRÓZEWKOPOLSKATak
145165TOMCZAK MICHAŁ1989PŁOCKLECE BO CHCE:)POLSKATak
146166DĄBROWSKA EWELINA1987ŁÓDŹPOLSKATak
147167PRZESÓR WIESŁAW1962PŁOCKPOLSKATak
148168MILCZAREK NORBERT1979TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKATak
149169JARMUZ KORNELIA1980ZGIERZPOLSKATak
150170MATRAS ANNA1960MARKI LECHICI ZIELONKAPOLSKATak
151171KISIELEWSKI ANDRZEJ1972PŁOCKPOLSKATak
152172SIKORSKI JACEK1981PŁOCKPOLSKATak
153173PALECZNY TYMOTEUSZ1970WARSZAWAAVIVA RUNNING TEAMPOLSKATak
154174KAMIŃSKI KRZYSZTOF1981PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
155175SZARANIEC KRZYSZTOF1987SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPOLSKATak
156176GAJEWSKI MARIUSZ1983ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKATak
157177NIEMIEC GRZEGORZ1970PŁOCKPOLSKATak
158178DOMERADZKI KRZYSZTOF1992BODZANÓWPOLSKATak
159179KUCZKOWSKI MICHAL1987MOCHOWOPOLSKATak
160180KOZYRA KASIA1987MOCHOWOPOLSKATak
161181GOŁĘBIOWSKA IWONA1963KIELCEGENEXOPOLSKATak
162182ŁABĘDZKI JUREK1973MICHAŁOWICEPOLSKATak
163183SZWOLGIN MACIEJ1971WARSZAWAGENEXOPOLSKATak
164184MASZEWSKI WOJCIECH1972SŁUPNOGENEXOPOLSKATak
165185PODOLEWSKI RAFAŁ1975PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
166186STAWISKI ROBERT1972CIECHANÓWPOLSKATak
167187ŁAPSZOW ROMAN1970WARSZAWAGENEXOPOLSKATak
168188BŁASZCZYK KONRAD1977POZNAŃPOLSKATak
169189GAWOR MAREK1981PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKATak
170190DYŚKIEWICZ PIOTR1970PŁOCKPOLSKATak
171191PRZYŁOGA ŁUKASZ1980ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKATak
172192KOWALEWSKI PIOTR1984PLOCKPOLSKATak
173193STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ1984PRUSZKÓWPOLSKATak
174194GÓRSKI MARCIN1975SŁUPNOPOLSKATak
175195CYBULSKI MARCIN1977GĄBINPolskaTak
176196BUDZIŁO ADAM1972PŁOCKPTT DELTA PŁOCKPOLSKATak
177197SOCHACKI MARIUSZ1989PŁOCKKBPR PŁOCKPOLSKATak
178198WOŹNICKA EWA1987PŁOCKCROSS GYMPolskaTak
179199SŁUPSKI SEBASTIAN1971WŁOCŁAWEKMOST BIEGOWY KUJAWY-MAŁOPOLSKAPolskaTak
180200KRYSIAK ROBERT1969BORZĘCIN MAŁYPolskaTak
181201PANKOWSKI MICHAŁ1974PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
182202JAŹWIŃSKI RAFAŁ1976ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKATak
183203GŁOSKOWSKI PRZEMYSŁAW1982BRUDZEŃ DUŻYPolskaTak
184204FRĄCZKOWSKI KRZYSZTOF1960ROGOZINOTKKF PŁOCKPOLSKATak
185205JUSZCZYSZYN KRZYSZTOF1979ŁÓDŹPOLSKATak
186206PRZEŹDZIECKA AGATA1981PŁOCKPOLSKATak
187207KOWALCZYK WITOLD1964SŁUPNOPolskaTak
188208PRZEŹDZIECKI JACEK1975PŁOCKPOLSKATak
189209KOWALEWSKI MARIUSZ1971MASZEWO DUŻEPOLSKATak
190210JASIŃSKI ŁUKASZ1995PACYNASKS AGROPOLPolskaTak
191211WILK DAWID1989ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPolskaTak
192212MAKSYMIUK KRZYSZTOF1971NOWE GULCZEWOPOLSKATak
193213LAZAREVA VIKTORIIA1983WARSZAWAPolskaTak
194214STANIA MARCIN1972PŁOCKPOLSKATak
195215OLCZAK MICHAŁ1989SŁUPNOPolskaTak
196216MICHALAK REMIGIUSZ1981ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKATak
197217ŻÓŁTOWSKI MICHAŁ1990BIAŁAPOLSKATak
198218KUBLIK MICHAŁ1970PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
199219HIŃCZ RAFAŁ1987MOCHOWOPOLSKATak
200220WAJSZCZAK TOMASZ1980PŁOCKPolskaTak
201221SMOLIŃSKA AGNIESZKA1984SIECIEŃPOLSKATak
202222KOSTRZEWSKI MACIEJ1981WARSZAWAPolskaTak
203223ŁUKOŚ STANISŁAW1972ŁÓDŹPolskaTak
204224WYCISZKIEWICZ ŁUKASZ1986KWIDZYNPolskaTak
205225KOWALSKA KATARZYNA1989GLINOJECKPolskaTak
206226GRUSZCZYŃSKI PAWEŁ1981BODZANÓWGEDEONPOLSKATak
207227JANISZEWSKI MICHAŁ1988WARSZAWAPolskaTak
208228ŁAPIŃSKA IWONA1978PŁOCKPolskaTak
209229KOPRIANIUK MIREK1975ŁÓDŹPolskaTak
210230MATECKI KRZYSZTOF1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
211231KAŁACH JERZY1964ŁĄCKPOLSKATak
212232DYLEWSKA AGNIESZKA1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
213233PRZERADZKI KAMIL1984SŁUPNOPOLSKATak
214234JAKUBOWSKI ŁUKASZ1983PŁOCKPOLSKATak
215235STECHMAN-KOWALSKA MARIA1982ZAKOPANEPOLSKATak
216236JAKUBOWSKI ZBIGNIEW1964GOWINOKLUB POLSKAPolskaTak
217237KALINOWSKI ANDRZEJ1975BIAŁAPolskaTak
218238DĄBROWSKI KRZYSZTOF1977NOWY GLINNIKPOLSKATak
219239RYDZYŃSKI DARIUSZ1972SIKÓRZPOLSKATak
220240SKALSKI RAFAŁ1982PŁOCKPolskaTak
221241TABOREK GRZEGORZ1971NOWE GULCZEWONGPOLSKATak
222242SYNAKOWSKI JAROSŁAW1971PŁOCKPOLSKATak
223243WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF1981ŁÓDŹDRUŻYNA BSSPOLSKATak
224244WÓJCIK PIOTR1979PŁOCKPolskaTak
225245TOMASZEWSKI ROBERT1986PŁOCKPolskaTak
226246KOZARSKI RADEK1971PŁOCKPolskaTak
227247HEJZA ADAM1986PŁOCKPolskaTak
228248SZYBKA TOMASZ1989ŁÓDŹMOBICA RUNNERSPolskaTak
229249CIECHLECKA ANGELIKA1993SOCZEWKAPolskaTak
230250KOPROWSKI WŁODZIMIERZ1949PŁOCKPOLSKATak
231251IWIŃSKI MACIEJ1991SIERPCPOLSKATak
232252KWIATKOWSKI ROBERT1967NOWY DWORPolskaTak
233253LAMPERSKI RAFAŁ1970KUTNOPOLSKATak
234254ZIEMIŃSKI BARTOSZ1985PŁOCKPOLSKATak
235255DYBOWSKI MACIEJ1978PŁOCKPolskaTak
236256WYSOCKI RADOSŁAW1974SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPolskaTak
237257SZYBKA WOJCIECH1957ŁÓDŹKRWINKAPolskaTak
238258MUCOWSKI JAROMIR1980GDYNIAGDYNIA HARBOUR RUNNERSPolskaTak
239259WILCZEWSKA KAROLINA1987GDYNIAGDYNIA HARBOUR RUNNERSPolskaTak
240260DZIWISZEK TOMASZ1981PŁOCKPolskaTak
241261STROŃSKI ARTUR1978ŁĘCZYCAZS IM JADWIGI GRODZKIEJ ŁĘCZYCAPolskaTak
242262FOKT ALBERT1980WARSZAWAPolskaTak
243263GULARSKI TOMASZ1984WARSZAWAZŁOMYPolskaTak
244264STAŃCZAK BARBARA1980ŁĄCKPolskaTak
245265PUŁANECKI JAROSŁAW1976WŁOCŁAWEKNIEZRZESZONYPolskaTak
246266ROGOWSKI SEBASTIAN1983PŁOCKPolskaTak
247267DYNOWSKA AGNIESZKA1970PŁOCKPOLSKATak
248268MELNYK VIKTORIYA1984WARSZAWAPolskaTak
249269FIUTKA PAULINA 1981WARSZAWAPolskaTak
250270MARSZAŁEK ANETA1982WARSZAWAPolskaTak
251271MILANOWSKA KAJA1984POZNAŃVITAINSILICA, NIGHT RUNNERSPolskaTak
252272NIEDZIELSKI BARTOSZ1989PŁOCKKBPRPOLSKATak
253273DĄBROWSKI KRZYSZTOF1986PŁOCKKJ CREWPOLSKATak
254274ŻBIKOWSKI RADOSŁAW1996SOCHOCINO-PRAGAPOLSKATak
255275DOMINIAK MARTA1986ŻYCHLINPOLSKATak
256276KOTOWICZ MAŁGORZATA1984ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPolskaTak
257277ŁAKOMY ALEKSANDRA1986PLOCKPolskaTak
258278JAGLIŃSKI DAMIAN1984PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
259279AKIMOW ANNA1967PŁOCKPolskaTak
260280PYTKOWSKI MAREK1956ZIELONKALECHICI ZIELONKAPOLSKATak
261281OWSIK MARIUSZ1971ROGOZINOPOLSKATak
262282MACHAŁA SEBASTIAN1992SŁUBICENIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
263283ŁUKASZCZYK TOMASZ1985ŻYCHLINPOLSKATak
264284SMALEC IRENEUSZ1985PŁOCKUCIEKINIERZY ZNAD WISŁYPOLSKATak
265285RYCHLIK ARTUR1971PŁOCKPOLSKATak
266286SEKLECKI BOGUMIŁ1972WARSZAWAPolskaTak
267287GÓRA ANNA1988PŁOCKTKKF PŁOCK/ NIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
268288ZALEWSKI PIOTR1985PŁOCKPOLSKATak
269289JAKUBOWSKI DARIUSZ1973PŁOCKPOLSKATak
270290ROMANOWSKI PATRYK1975PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
271291KSIĘŻAK JOLANTA1979WARSZAWAPolskaTak
272292RUTKOWSKA WERONIKA1993PŁOCKPolskaTak
273293DOBOSZ KAMIL1992PŁOCKPolskaTak
274294DUBIEL MARCIN1987PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
275295GONDOWICZ MARCIN1976PŁOCKGARY.PLPolskaTak
276296SZULBORSKI DAREK1968PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
277297STROŃSKI JACEK1976PŁOCKPOLSKATak
278298MAZURKIEWICZ KAMIL1983PŁOCKPolskaTak
279299KOSTECKA MAŁGORZATA1984SWARZĘDZNIGHT RUNNERSPOLSKATak
280300PUDLIK ANDRZEJ1964PŁOCKPOLSKATak
281301BUDZYŃSKI GRZEGORZ1980WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEPolskaTak
282302KĘDZIERSKI MARCIN1972PŁOCKPolskaTak
283303GRABOWSKI ANDRZEJ1976SŁUPNOBO JAK NIE MY TO KTO :)PolskaTak
284304ZABŁOCKI JAKUB1978WARSZAWALECHICI ZIELONKAPOLSKATak
285305CZARKOWSKI MARCIN1978PŁOCKNIGHT RUNNERSPolskaTak
286306NIEDZIELAK MICHAŁ1977PŁOCKPOLSKATak
287307UMIASTOWSKI KRZYSZTOF1980PŁOCKPOLSKATak
288308BIENIEK MARCIN1985PŁOCKPolskaTak
289309WIĘCKI MICHAŁ1984WARSZAWAPolskaTak
290310WYSOCKI MAREK1994SIECIEŃPolskaTak
291311WIELICZKO KRZYSZTOF1971WARSZAWAPolskaTak
292312RYSIŃSKI JAN1984WARSZAWAPolskaTak
293313PAZIO ARTUR1979WARSZAWAPOLSKATak
294314MATUSZEWSKI DOMINIK1977LEGIONOWODEUTSCHE BANK MARATHON TEAMPolskaTak
295315STRZELECKI KONRAD1973KRUSZYNPolskaTak
296316KUBERA PIOTR1976JÓZEFÓWPolskaTak
297317JAKUBOWSKI ŁUKASZ1984PŁOCKPOLSKATak
298318ZALEWSKI JÓZEF1947PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
299319MIECZNIKOWSKI ŁUKASZ1984PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
300320CHOJNACKA KRYSTYNA1952SIERPCTKKF KUBUS SIERPCPolskaTak
301321JEZNACH TOMASZ1983PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKATak
302322WIELUŃSKA JOLANTA1963PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaTak
303323PIĄTEK BOGDAN1953ZIELONKALECHICI ZIELONKAPOLSKATak
304324JANCZYK MICHAŁ1989PŁOCKPolskaTak
305325MAJKOWSKI ŁUKASZ1982SOCHOCINPOLSKATak
306326MILEWSKI PRZEMYSŁAW1978PŁOCKPolskaTak
307327SIKORSKI ANDRZEJ1972SOCHACZEWPOLSKATak
308328SIKORSKA DOROTA1975SOCHACZEW2POLSKATak
309329JAWORSKI BARTŁOMIEJ1979PŁOCKPROGRESS STEEL TEAMPolskaTak
310330LEMIEC BARTOSZ1993PŁOCKPOLSKATak
311331PIEKARSKI ŁUKASZ1984DOBRZYŃ NAD WISŁĄPolskaTak
312332KOZIŃSKI ANDRZEJ1946PŁOCK333 (NUMER STARTOWY)POLSKATak
313333LENART ZDZISLAW1958PŁOCKPOLSKATak
314334WALCZAK IWONA1979POZNAŃWALCZAK TEAMPolskaTak
315335WALCZAK MARCIN1980POZNAŃWALCZAK TEAMPolskaTak
316336MALCZYŃSKI MACIEJ1978WARSZAWAAIG RUNNING TEAMPolskaTak
317337LIPIŃSKI KRZYSZTOF1979PŁOCKPOLSKATak
318338BIGORAJSKA ALEKSANDRA1996NOWE PROBOSZCZEWICEPolskaTak
319339WOJTCZAK PAWEL1985GOSTYNINTKKF PLOCKPolskaTak
320340MATYSIAK PIOTR1989ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKATak
321341PLIS ARKADIUSZ1987PŁOCKPOLSKATak
322342WENTYKIER PIOTR1979PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGOPOLSKATak
323343ORZECHOWSKI PAWEŁ1981PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGOPOLSKATak
324344TOMCZAK MARCIN1980PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGOPolskaTak
325345KOPCZYK ARKADIUSZ1977ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPolskaTak
326346WYRCZYŃSKI MARCIN1981PŁOŃSKPolskaTak
327347LIBERACKA JUSTYNA1983PŁOCKPolskaTak
328348MOTYLEWSKA MARTA1991PŁOCKPOLSKATak
329349WOŹNIAK KRZYSZTOF1969NOWY DWÓR MAZOWIECKI-PolskaTak
330350BONIEWSKI LECH1958GLINOJECKGIMNAZJUM NR 1 IM. MARKA KOTAŃSKIEGO W GPolskaTak
331351PACZKOWSKI ANDRZEJ1943SIERPCTKKF SIERPCPolskaTak
332352MILANOWSKA MAJA1986POZNAŃPolskaTak
333353JANISZEWSKI TOMASZ1976PŁOCKPolskaTak
334354ŚNIEGULA TOMASZ1981PŁOCKPolskaTak
335355KANIA ŁUKASZ1994PŁOCKPURE MOSTYPolskaTak
336356WRÓBEL ROBERT1983ŁOCKPolskaTak
337357PIASKOWSKI RAFAŁ1984PŁOCKPolskaTak
338358STANKIEWICZ HUBERT1978WŁOCŁAWEKPolskaTak
339359ZYCH MAREK1988BRUDZEŃ DUŻYPolskaTak
340360ZATORSKI MARCIN1975BŁONIEKONTRAPUNKTPOLSKATak
341361ZABOROWSKI ZBIGNIEW1950PŁOCK-----POLSKATak
342362ADAMKIEWICZ ANDRZEJ1957PŁOCKPOLSKATak
343363LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ1942WŁOCŁAWEKPolskaTak
344364JAWORSKI MARCIN1976PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPolskaTak
345365BISPING BARTOSZ1978PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
346366KRASZEWSKA KATARZYNA1986PŁOCKPolskaTak
347367TYMIŃSKI DARIUSZ1968BRWILNONIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
348368WOJCIK JULIUSZ1977PŁOCKPOLSKATak
349369ZIELIŃSKI MICHAŁ1979NOWE GULCZEWONIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
350370DURYS JAROSŁAW1975ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKATak
351371WOJA EMIL1992NIŹDZINPolskaTak
352372PIETRZAK ŁUKASZ1979WŁOCŁAWEKPolskaTak
353373SOCHOCKI SZYMON1986PŁOCKPolskaTak
354374CICHOCKI ŁUKASZ1983POZNAŃ4 MY WIFEPolskaTak
355375STUPECKI KAMIL1981ROGOZINOPolskaTak
356376OWCZARSKI HENRYK1950ROGOZINOTKKFPOLSKATak
357377NOWAKOWSKI ARTUR 1977PŁOCKPolskaTak
358378NOWAK MICHAŁ1980PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
359379PODGÓRSKI JACEK 1963JÓZEFÓWPolskaTak
360380KULESZA MACIEJ1977ŁÓDŹMAXIMUSPolskaTak
361381BUDEK AGNIESZKA1987PŁOCKPolskaTak
362382PĘCHERZEWSKI NORBERT1978BOROWICZKI - PIEŃKINIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
363383JAROSIŃSKI PAWEŁ1994CEKANOWOPOLSKATak
364384CIEŚLAK ZDZISŁAW1957PŁOCKPOLSKATak
365385RACZKOWSKI BARTŁOMIEJ1984GĄBINPolskaTak
366386NOWICKA ANDŻELIKA1992PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
367387ROSIAK JOANNA1976PŁOCKPOLSKATak
368388PRUSAŁOWICZ JERZY1963PŁOCKPOLSKATak
369389DZIERŻANOWSKI MACIEJ1979NOWE PROBOSZCZEWICEPOLSKATak
370390KULIS MIROSŁAW1969PŁOCKPolskaTak
371391BĄKIEWICZ MICHAŁ1984PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
372392PĘŚKO MICHAŁ1976GDAŃSKPOLSKATak
373393MROWIŃSKI PIOTR1982PŁOCK-PolskaTak
374394BAGIŃSKA KATARZYNA1981POZNAŃPolskaTak
375395DASZKIEWICZ MAŁGORZATA1988DOBRZYKÓWPOLSKATak
376396TURALSKA ANETA1991SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPOLSKATak
377397KOBYLIŃSKI DAMIAN1986PŁOCKPOLSKATak
378398GRZELAK MICHAŁ1998NIŹDINPolskaTak
379399GRZYBOWSKI MICHAŁ1982PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
380400BRZOZOWSKI WALDEMAR1972WARSZAWAPolskaTak
381401SELKE RADOSŁAW1985WARSZAWAMORT!PolskaTak
382402STEMPNIAK KRZYSZTOF1971INOWROCŁAWPolskaTak
383403STRZAŁKOWSKI MARCIN1979PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
384404WOŁOS PAWEŁ1967SŁUPNOTKKF PŁOCKPolskaTak
385405OSTRUSZKA MICHAŁ1982ŁÓDŹPolskaTak
386406SADOWY PAULINA1987MILANÓWEKMORT!PolskaTak
387407STOLARCZYK  TOMASZ 1981ŁÓDŹPolskaTak
388408KĄCKA OLGA1979WARSZAWAUKAPOLSKATak
389409WOJTYCKI GRZEGORZ1971PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPOLSKATak
390410NAWROCKA AGATA1964GĄBINPolskaTak
391411RÓŻAŃSKI MARCIN1987GĄBINPolskaTak
392412WICHROWSKI RADOSŁAW1981WARSZAWAPolskaTak
393413KARASZEWSKI MICHAŁ1984PŁOCKPOLSKATak
394414BARTCZAK JANUSZ1960BODZANÓWBODZANÓWPolskaTak
395415CHUDZICKI PRZEMYSŁAW197773POLSKATak
396416BRYŁKA ANDRZEJ1969GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL/COM-DKMPolskaTak
397417HOŻEWSKA MAGDALENA1984PŁOCKPolskaTak
398418MALOWANIEC TOMASZ1974PŁOCKMAZUR PODOLSZYCEPOLSKATak
399419CIEKAŃSKI KRZYSZTOF1974KOLONIA WOLA ZARADZYŃSKA1DYWIZJON LOTNICZYPolskaTak
400420WOŹNIAK ŁUKASZ1984KOSINY BARTOSOWEPolskaTak
401421ZAJĄCZKOWSKI BOGDAN1959PŁOCKPOLSKATak
402422ZAJĄCZKOWSKA ARLETA1959PŁOCKPOLSKATak
403423KRAKOWIAK RENATA1968PLOCKPolskaTak
404424BURŻACKA-TYC AGNIESZKA1972PŁOCKPolskaTak
405425TYC BOGUSŁAW1967PŁOCKDALEKO JESZCZE?POLSKATak
406426SUSKA KATARZYNA1977ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLSKATak
407427KWIATKOWSKI ŁUKASZ1982PŁOCKPolskaTak
408428KOWALSKA NATALIA1995BODZANÓWPolskaTak
409429MURAS PATRYCJA1983PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
410430RZYMSKA SYLWIA1978PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKATak
411431GÓRECKI ZBIGNIEW1975NOWE GULCZEWOPolskaTak
412432CHOLEWIŃSKI RADOSŁAW1986BRUDZEŃ DUŻYPolskaTak
413433GAPYS DOROTA1984ŁÓDŹPolskaTak
414434IWAŃSKI MACIEJ1953KUTNONIE NALEŻĘ (AMATOR)PolskaTak
415435MYSIEWICZ RAFAŁ1976CIECHANÓWKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPolskaTak
416436BORKOWSKI JAN1947PŁOCKPOLSKATak
417437BORKOWSKI JAROSŁAW1972PŁOCKPOLSKATak
418438KRUSZEWSKI DAMIAN1991PŁOCKPOLSKATak
419439PIÓRKOWSKA ALEKSANDRA1979PŁOCKPolskaTak
420440KOZICIŃSKI RADOSŁAW1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
421441SAGANEK RADEK1980CIECHANÓWDSO.PLPolskaTak
422442PETRYKOWSKI ROMAN1959PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPolskaTak
423443PLUTA MAREK1981WARSZAWAPolskaTak
424444OCHOCKI MICHAŁ1980SULEJÓWEKPZU SPORT TEAMPolskaTak
425445RÓŻYCKI JACEK 1989PŁOCKPolskaTak
426446WANIEWSKI PATRYK1985PLOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
427447GIWEROWSKI PAWEŁ 1973ZGIERZBIEGAMPOLODZI.PLPolskaTak
428448DYMEK IZABELA1982PŁOCKBIEGAJZDYMKIEM.PLPolskaTak
429449CZUBA KRZYSZTOF1971OZORKÓWPolskaTak
430450NIEDZIELSKI ARTUR1972PŁOCK -POLSKATak
431451WICHROWSKI KRZYSZTOF1983GOSTYNINPolskaTak
432452DANIELAK DOMINIKA1991WARSZAWAPolskaTak
433453KRUCZKOWSKI JAROSŁAW1969ALEKSANDRÓW KUJAWSKIBBL TORUŃPolskaTak
434454DUDEK KONRAD1978ŁÓDŹPolskaTak
435455MUSZEWSKA ANNA 1981KATOWICEPolskaTak
436456ŻABIŃSKI RADOSŁAW1986WŁOCŁAWEKANWIL TEAMPolskaTak
437457GÓRZYŃSKA MARTA1984WARSZAWAPolskaTak
438458MILER ANDRZEJ1966GRODZISK MAZPolskaTak
439459RADOMSKI MARCIN1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
440460JEZIERSKI DAMIAN1982PLOCKPolskaTak
441461CHMIEL PIOTR1989WARSZAWAPTT DELTAPolskaTak
442462CHMIEL EWELINA1991WARSZAWAPTT DELTAPolskaTak
443463SOBOCIŃSKI MICHAŁ 1982PŁOCKPolskaTak
444464LENARCIK PRZEMYSŁAW1987SŁUBICEKMP PŁOCKPolskaTak
445465SZARGIEJ ANNA1978GDAŃSKUKS ŻABIANKA GDAŃSKPOLSKATak
446466CZACHOWSKI MICHAL1970WARSZAWAPolskaTak
447467SZARGIEJ PAWEŁ1976GDAŃSKPOLSKATak
448468MRÓWKA ZBIGNIEW1957GOSTYNINPOLSKATak
449469CZWARTEK ROBERT1968PŁOCKPOLSKATak
450470GAJEWSKI JACEK1982PŁOCKPOLSKATak
451471KĄCKI KAROL1979WARSZAWAUKAPOLSKATak
452472MATYSIAK TOMASZ1978SIERPCAMATORPolskaTak
453473BUDNICKI TOMASZ1984PŁOCKBORN TO RUNPOLSKATak
454474KWIECIEŃ MAREK1984MARKIMARKOWI BIEGACZEPolskaTak
455475ROBINSON PAUL1953WŁOCŁAWEKPolskaTak
456476MARKOWSKI MAREK1979PŁOCKPolskaTak
457477WRÓBEL MACIEJ1980PŁOCKPolskaTak
458478WYSZYŃSKI PIOTR1987FABIANKIPOLSKATak
459479GOŁĄBOWSKI MACIEJ1987WARSZAWASTARCOMPolskaTak
460480KACZOROWSKI JAN1960MASZEWO DUŻEPOLSKATak
461481POLAŃCZYK TOMASZ1980PŁOCKPOLSKATak
462482RĘBAS DOMINIK1984WYSZYNABASZTA WYSZYNAPolskaTak
463483FILIPCZYŃSKI TOMASZ1970ŁÓDŹPolskaTak
464484KAPITAŃCZYK ADAM1977ŁÓDŹPolskaTak
465485HURYŃ EWA1973SZCZECINDRACZYŃSKI TEAMPolskaTak
466486JANECKI MICHAŁ1974WARSZAWAPOLSKATak
467487KUREK KRZYSZTOF1974PŁOCKPOLSKATak
468488ZIEMKOWSKI JACEK1968SOCHACZEWTORPEDA SOCHACZEWPolskaTak
469489SKOWROŃSKI ADRIAN1990WŁOCŁAWEKPolskaTak
470490PIETRZAK MAŁGORZATA1988PŁOCKPolskaTak
471491JAKUBOWSKI KAMIL1990PŁOCKORLIKOWCYPOLSKATak
472492BUKOWSKI LESZEK1963PŁOCKZOO PŁOCKPOLSKATak
473493KĘDZIERSKI ANDRZEJ1980SZCZECINEKPOLSKATak
474494GACHEWICZ PAWEŁ1994PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaTak
475495JAWORSKI MAREK1975GÓRKIPOLSKATak
476496MIERNIK ZUZANNA1992ŻERKÓWPOLSKATak
477497LEWANDOWSKI RAFAŁ1988GDYNIAPolskaTak
478498LEWTAK JERZY1983BIAŁA PODLASKAAGRICOLAPolskaTak
479499MILER CEZARY1977NASIELSKLIDER WINNICAPolskaTak
480500SOKOŁOWSKI ANDRZEJ1954ŁÓDŹWOLNY SOKÓŁPolskaTak
481501NEJMAN TOMASZ1982PŁOCKPolskaTak
482502MICHALAK WALDEMAR1971KUTNOKLUB BIEGACZAGEOTERMIA UNIEJÓWPolskaTak
483503WÓJCIK ADAM1992INOWROCŁAWPolskaTak
484504OLEJNICZAK WITOLD1983BYDGOSZCZWWW.ROCKNRUN.PLPolskaTak
485505BORKOWSKI GRZEGORZ1982SZCZAWIN KOŚCIELNYPolskaTak
486506STOLPE ALEKSANDRA1981WARSZAWAPOLSKATak
487507KOŁODZIEJSKI ARIEL1985WARSZAWAPOLSKATak
488508ZAWÓŁ DAMIAN1984KRZESZÓWPolskaTak
489509ZAWADZKI PIOTR1985PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
490510ZAWADZKA PAULINA1986PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKATak
491511MAKÓWKA ROBERT1975SŁUPNOPolskaTak
492512SKALSKA ANETA1975PŁOCKPOLSKATak
493513GAWROŃSKA ANETA1994GOLANKIMUKS PŁOCKPOLSKATak
494514MILEWSKA MARTYNA1993MAŁA WIEŚPolskaTak
495515MALINOWSKA MONIKA1983PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
496516JABŁOŃSKI GRZEGORZ1966PŁOCKPolskaTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Numer startowy Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1ADAMKIEWICZ TOMASZ1984PŁOCKPOLSKABrak
2ADAMSKA WERONIKA1990PŁOCKPOLSKABrak
3ALABRUDZŃSKI KRZYSZTOF1960PŁOCKBOPPOLSKABrak
4ANDRYCHOWICZ ANETA1987WARSZAWAPOLSKABrak
5ARTYMIAK MAŁGORZATA1971PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
6ASAKOWSKI GRZEGORZ1981ŁÓDŹPolskaBrak
7BAŁATKA KRZYSZTOF1985KUTNOAZS WSGK KUTNOPOLSKABrak
8BANACH KATARZYNA1986PŁOCKPOLSKABrak
9BANIAK BARTŁOMIEJ1990PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGOPOLSKABrak
10BANIAK JACEK1967PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGOPOLSKABrak
11BANIAK KATARZYNA1992PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGOPOLSKABrak
12BARAŃSKI PIOTR1968POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
13BARTNIAK RADOSŁAW1978PŁOCKPOLSKABrak
14BARTOSIAK ŁUKASZ1981CEKANOWOPOLSKABrak
15BASIEWICZ KRZYSZTOF1982PŁOCKPOLSKABrak
16BĄDZYŃSKI MAREK1969NOWE DRAGANIEPOLSKABrak
17BĘBENISTA PIOTR1981PŁOCKPOLSKABrak
18BIAŁECKI ZBIGNIEW1957ŁĄCKPOLSKABrak
19BIELECKI JACEK1968PŁOCKPOLSKABrak
20BIELSKI JAROSŁAW1970PŁOCKPRZEZ SPORT DO KALECTWAPOLSKABrak
21BLIDZEWSKI ADAM1983PŁOCKKS KRÓLEWSCY PŁOCKPOLSKABrak
22BŁASIAK TOMASZ1974WŁOCŁAWEKPolskaBrak
23BŁASZCZAK RYSZARD1945GOSTYNINPOLSKABrak
24BŁASZCZAK ZBIGNIEW1972PŁOCKPOLSKABrak
25BŁĄDEK JANUSZ1963RUDNIK NAD SANEMPolskaBrak
26BOBOWICZ RAFAŁ1988ZAŁUSKIPolskaBrak
27BOBYK KAMIL198629PolskaBrak
28BOBYK KAMIL1986PŁOCKPolskaBrak
29BOROWICZ JACEK1946BRUXELLESBELGIABrak
30BORUCKI TOMASZ1975PŁOCKNGPOLSKABrak
31BRANIECKI WŁODZIMIERZ1970PŁOCKPolskaBrak
32BRONOWSKI PAWEŁ1985BODZANÓWPOLSKABrak
33BROSZKIEWICZ STANISŁAW1959WARSZAWAPolskaBrak
34BROSZKIEWICZ STANISŁAW1959WARSZAWAPolskaBrak
35BROŻEK ALAN1983PŁOCKTRENER PERSONALY / TKKF PŁOCKPOLSKABrak
36BROŻEK DARIA1988PŁOCKPOLSKABrak
37BRUDNICKI ANDRZEJ1983PŁOCKPOLSKABrak
38BRZEZIŃSKA KAMILA1989NASIELSKPOLSKABrak
39BURNA IWETA1973PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
40BURY MICHAŁ1979PŁOCKPRO-FUNPolskaBrak
41CHĄDZYŃSKA ZOFIA1963PŁOCKPolskaBrak
42CHILMAN IZABELA1978PŁOCKPOLSKABrak
43CHMIEL JAKUB1985PŁOCKPTT DELTAPolskaBrak
44CHOJNACKI JACEK1972PŁOCKPOLSKABrak
45CHOJNOWSKI TOMASZ1979WARSZAWAWARSZAWAPolskaBrak
46CHORZEWSKA-PANUŚ MAGDALENA1984PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
47CHRUSTOWSKI PAWEŁ1965ŁĄCKPolskaBrak
48CHRZANOWSKI ANDRZEJ1955SŁUPNOTRENDY TRAVEL PŁOCKPOLSKABrak
49CHUDAŚ ALEKSANDRA1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKINIGHT RUNNERS ŁÓDŹPOLSKABrak
50CHYCZEWSKA ANNA1969PŁOŃSKKB IM. P.SĘKOWSKIEGOPOLSKABrak
51CICHECKI JACEK1967NOWE PROBOSZCZEWICETKKF PLOCKPOLSKABrak
52CIEŚLA KRZYSZTOF1987PŁOCKPOLSKABrak
53CIEŚLA PIOTR1971ŁĄCKPOLSKABrak
54CNOTKOWSKI KAMIL1991PŁOCKPOLSKABrak
55CYBULSKA ŻANETA1986PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
56CYBULSKI ADAM1961WARSZAWAWIMLPOLSKABrak
57CYBULSKI JAROSŁAW1965PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
58CYBULSKI KONRAD1973KUTNOPOLSKABrak
59CYTACKI DAWID1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
60CZARNECKI IRENEUSZ1968ROGOWOKP PSP RYPINPolskaBrak
61CZERNIJ MARIUSZ1982PŁOCKPolskaBrak
62DAJCZ JAROSŁAW1981PABIANICELTPOLAND TEAMPOLSKABrak
63DALIDONIS GRZEGORZ1969POCKPOLSKABrak
64DĄBROWSKA DOMINIKA1986WARSZAWAPolskaBrak
65DĄBROWSKI ROBERT1983WARSZAWSANACIAGANIE.PLPolskaBrak
66DEMBKOWSKI PIOTR1966PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKABrak
67DEMBKOWSKI PIOTR1966PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKABrak
68DEMBOWSKI MARIUSZ1983LIDZBARKPolskaBrak
69DOLECKI PAWEŁ198280POLSKABrak
70DOMALEWSKI BRONISŁAW1944BIAŁYSTOKPOLSKABrak
71DOMINIAK EWA1986ZALASEWOPOLSKABrak
72DRABIK DAWID1987KRZESZOWICEPOLSKABrak
73DRYŃKOWSKI ARTUR1988GOSTYNINPolskaBrak
74DUBIK PAWEŁ1986PŁOCKPolskaBrak
75DUDEK AGNIESZKA1983PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
76DUDZIAK GRZEGORZ1987MOSINANIGHT RUNNERSPOLSKABrak
77DUDZIAK GRZEGORZ1987MOSINANIGHT RUNNERSPolskaBrak
78DUDZIAK GRZEGORZ1987MOSINANIGHT RUNNERSPolskaBrak
79DURKA MICHAŁ1983PŁOCKPOLSKABrak
80DYMEK SEBASTIAN1982PŁOCKPTT DELTAPOLSKABrak
81DYMEK STANISŁAW1954PŁOCKPTT DELTAPOLSKABrak
82DYMOWICZ JOLANTA1977PŁOCKHARDCOREPOLSKABrak
83DZIĘGIELEWSKI ANDRZEJ1971SŁUPNOPOLSKABrak
84EMIL KARDAŚ1993PŁOCKPolskaBrak
85FABIANOWICZ RAFAŁ1995PERKIPolskaBrak
86FABISIAK AGNIESZKA1984GOSTYNINPolskaBrak
87FIGIEL DAWID1989PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
88FILIPIAK KINGA1991PLOCKPolskaBrak
89GACA DARIUSZ1969BIAŁYSTOKPolskaBrak
90GADZIŃSKI MARIUSZ1975PŁOCKPOLSKABrak
91GALAS MAŁGORZATA1991WARSZAWAPolskaBrak
92GAŁĄZKA ANDRZEJ1959FALENTYKRZAK (CHWILOWO 1-OSOBOWY)PolskaBrak
93GAŁKOWSKA RENATA1983WARSZAWAPOLSKABrak
94GANCARZ MATEUSZ1983BORYSZEWO STAREPolskaBrak
95GARBIEC TOMASZ1975WARSZAWAVARSO TARGÓWEKPolskaBrak
96GARCZYŃSKI ARKADIUSZ1973WARSZAWAPolskaBrak
97GARKOWSKI MICHAŁ1983POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
98GARLICKI TOMASZ1986PŁOCKPOLSKABrak
99GĄSIOR MATEUSZ1988SŁUPSKTSUNAMI JAGERMAJSTER TEAM WARSZAWAPOLSKABrak
100GIĘTKA KRZYSZTOF1980WLOCLAWEKPODGRODZIE TEAMPolskaBrak
101GŁOWACKA ANETA1986BODZANÓWPOLSKABrak
102GŁOWACKA MARIA1975ŁÓDŹDOZPolskaBrak
103GŁOWSKI DARIUSZ1983POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
104GŁUSZKOWSKA EWA1965NOWE GULCZEWOPOLSKABrak
105GOMULKA GRZEGORZ1980PŁOCKPOLSKABrak
106GONCZARYK NATASZA1972PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
107GONTAREK ANDRZEJ1964PŁOCKPOLSKABrak
108GOSK ROBERT1977PŁOCKPOLSKABrak
109GOSZCZYŃSKI ŁUKASZ1994GLINOJECKPolskaBrak
110GRABARCZYK PIOTR1988LEŚMIERZPolskaBrak
111GRABOWSKI ARTUR1987PŁOCKPOLSKABrak
112GRABOWSKI MACIEJ1978PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
113GRABOWSKI TOMASZ1974STRZELCE1 DLOTPolskaBrak
114GRĄCZEWSKI KONRAD1984PŁOCKPOLSKABrak
115GRONCZEWSKI RADOSŁAW1987PŁOCKNIGHT RUNNERSPolskaBrak
116GROSICKI KAMIL1983POZNAŃKB NA SZAGEPOLSKABrak
117GRYCNER PAWEŁ1984WARSZAWAPolskaBrak
118GRYCNER PIOTR1951STAROGARD GDAŃSKIPolskaBrak
119GUMIŃSKI ŁUKASZ1978WARSZAWAKB CASTELLANUSPolskaBrak
120GUTOWSKA-SULIK MAŁGORZATA1976TORUŃPolskaBrak
121GUZOWSKA BEATA1990PŁOCKATASZE.PLPOLSKABrak
122HAIN ZBYSZEK1976GĄBINPOLSKABrak
123HANGIEL URSZULA1983WARSZAWAPolskaBrak
124HEJCELMAN BARTOSZ1985PŁOCKPOLSKABrak
125HOJNACKI ZIEMOWIT1986WARSZAWAPolskaBrak
126IDZIK CEZARY1988NOWE GULCZEWOMARINMSSAGE.PLPOLSKABrak
127JACHIMOWICZ ANNA1987PŁOCKPolskaBrak
128JAKUBOWSKI ŁUKASZ1984PŁOCKPOLSKABrak
129JANISZEWSKA KATARZYNA1988PŁOCKPolskaBrak
130JANISZEWSKA MARTA1987PŁOCKPOLSKABrak
131JANKOWSKA AGNIESZKA1982PŁOCKPOLSKABrak
132JANKOWSKI MICHAŁ1973PŁOCKPOLSKABrak
133JANKOWSKI PRZEMYSŁAW1984PŁOCKNIEPASTERYZOWANI PŁOCKPOLSKABrak
134JANUS MICHAŁ1984DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
135JANUSZEWSKI DANIEL1971PŁOCK/LUDWIKOWOSPROTAVIAPOLSKABrak
136JAROSZEWSKA MONIKA1974PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
137JAROSZEWSKI ROMAN1967PŁOCKTKKF/NIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
138JARZYŃSKI PIOTR1994PLOCKPTT DELTA PŁOCKPOLSKABrak
139JASTRZĘBSKI MARIUSZ1978ZĄBKIPOLSKABrak
140JASTRZĘBSKI SŁAWOMIR1973RYPINKP PSP RYPINPolskaBrak
141JASZCZAK ZBYSZEK1981PŁOCKPOLSKABrak
142JAŹWIŃSKI KRZYSZTOF1978ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKABrak
143JEZEWSKI MICHAŁ1979CONSTANTAVON IGEL TRAMPolskaBrak
144JĘDRZEJEWSKA RENATA1968SŁUPNONIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
145JÓZWIAK PIOTR1980ŁÓDŹPOLSKABrak
146KAJKO ARTUR1974WARSZAWAKB ERGOPOLSKABrak
147KALASZCZYŃSKA DOROTA1984PŁOCKTRIRUNPOLSKABrak
148KALASZCZYŃSKI ŁUKASZ1984PŁOCKTRIRUNPOLSKABrak
149KALINOWSKA KAROLINA1986WARSZAWAPOLSKABrak
150KALINOWSKI JAROSŁAW1972WARSZAWAPOLSKABrak
151KALISZEWSKI JAROSŁAW1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
152KAŁAMEJKA GRZEGORZ1973WEJHEROWOORP KASZUBPOLSKABrak
153KAMIŃSKA BEATA1986POZNAŃNIGHT RUNNERS/KOBIETY BIEGAJĄ PLPOLSKABrak
154KAMIŃSKA BEATA1986POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaBrak
155KAMIŃSKA MAŁGORZATA1985PŁOCKPOLSKABrak
156KAMIŃSKI ARTUR1979PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaBrak
157KAMIŃSKI MACIEJ1981WARSZAWAPOLSKABrak
158KAMIŃSKI MACIEJ1981WARSZAWAPOLSKABrak
159KAMIŃSKI ROBERT1968PŁOCKPOLSKABrak
160KAMIŃŚKI MATEUSZ1996DASZYNAZS IM. JADWIGI GRODZKIEJ W ŁĘCZYCYPOLSKABrak
161KANIGOWSKI DARIUSZ1972STRÓŻEWKOPOLSKABrak
162KAPES ANDRZEJ1991ŻYCHLINPOLSKABrak
163KARDOS GYULA1984PLOCKHungaryBrak
164KARKOWSKI RAFAŁ1977PŁOCKPOLSKABrak
165KAŹMIERCZAK MAREK1978BIAŁOBRZEGINIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
166KEMPCZYŃSKI PAWEŁ1974PŁOCKPOLSKABrak
167KĘDZIERSKI ŁUKASZ1988PŁOCKSSWPolskaBrak
168KĘPCZYŃSKI PAWEŁ1987PŁOCKPOLSKABrak
169KLIMEK PIOTREK1985STRÓŻEWKOPOLSKABrak
170KOLCZYŃSKI MARIUSZ1982PŁOCKPOLSKABrak
171KOLIBCZYŃSKI DARIUSZ1971PLOCKPolskaBrak
172KOŁODZIEJSKI JACEK1972PŁOCKPŁOCKPOLSKABrak
173KOŁODZIEJSKI JAREK1976POZNAŃORŁY FUNDACJA RAKOFFPolskaBrak
174KOŁOSOWSKI MARCIN1971WŁOCŁAWEKPOLSKABrak
175KONIECZNA MONIKA1980POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaBrak
176KOPACZ BARTLOMIEJ1981WARSZAWAPolskaBrak
177KORBA ARKADIUSZ 1974POZNAŃRUN FORRESTPolskaBrak
178KORDIASZ LUCYNA1982PLOCKPOLSKABrak
179KOSIŃSKI DAWID1989PŁOCKPOLSKABrak
180KOSTRZYCKI GRZEGORZ1982PŁOCKKB ZIELONE POMIDORKIPOLSKABrak
181KOSZEWSKI JAKUB1981PŁOCKPOLSKABrak
182KOTARSKI MICHAŁ1988PŁOCKPURE JATOMI MAZOVIAPolskaBrak
183KOTFAS PIOTR1982GRODNOOSP GRODNOPOLSKABrak
184KOWALSKI ADRIAN1988KAMPINOSKM AKTYWNI SOCHACZEWPolskaBrak
185KOWALSKI PAWEŁ1975GDAŃSKS4LPOLSKABrak
186KOWALSKI ROBERT1969PŁOCKPolskaBrak
187KOZANECKI ARKADIUSZ1985SIKÓRZPARAFIALNO- UCZNIOWSKI K. S. WIKTORIAPOLSKABrak
188KOZANECKI ARKADIUSZ1985SIKÓRZPOLSKABrak
189KOZIOŁ GRZEGORZ1979ŁÓDŹPolskaBrak
190KOZŁOWSKI DAWID1976ŁOMIANKIPolskaBrak
191KOZŁOWSKI SEBASTIAN1986WARSZAWAPOLSKABrak
192KRAJEWSKA MAGDALENA1984PŁOCKPolskaBrak
193KRAJEWSKI MARCIN1989PŁOCKPolskaBrak
194KRASZEWSKA KATARZYNA1986PŁOCKPOLSKABrak
195KRÓL PATRYCJA1991ŁĄCKPOLSKABrak
196KRUSIŃSKA ANNA MAGDALENA1990PŁOCKPOLSKABrak
197KRUSZEWSKI KRZYSZTOF1995BODZANÓWPOLSKABrak
198KRUSZYŃSKI PIOTR KACPER1987PŁOCKPOLSKABrak
199KRYSZTOFIAK TOMASZ1964PŁOCKPolskaBrak
200KRYSZTOFORSKI MAREK1981PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
201KRZYWKOWSKA KARINA198630NIGHT RUNNERSPOLSKABrak
202KSIĄŻYK MARCIN1982SEROCKSROCK BIEGA Z HOTELEM NARVILPOLSKABrak
203KUBERA PIOTR1976JÓZEFÓWPOLSKABrak
204KUBIAK MICHAŁ1981POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
205KUCZKOWSKA AGNIESZKA1986MOCHOWOPOLSKABrak
206KULESZA ANNA1974PŁOCKPOLSKABrak
207KUMINIARCZYK MICHAŁ1997GLINOJECKPolskaBrak
208KUPCZYK MICHAŁ1985PŁOCKPOLSKABrak
209KUROWSKI MARCIN1982PŁOCKPOLSKABrak
210KUTERA PIOTR1980SOCHACZEWTORPEDA SOCHACZEWPolskaBrak
211KWIATKOWSKI DARIUSZ1980KUTNOPolskaBrak
212LEJZA KRZYSZTOF1967WARSZAWAPOLSKABrak
213LEMIEC RAFAŁ1988PŁOCKPOLSKABrak
214LESZCZYŃSKA ANITA1991PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
215LESZCZYŃSKI ANDRZEJ1983PŁOCKPOLSKABrak
216LESZKO ŁUKASZ1983PŁOCKLUPUSCOACHING.COMPolskaBrak
217LEWANDOWSKI JAKUB1971PŁOŃSKPolskaBrak
218LEWANDOWSKI KRZYSZTOF1977ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLSKABrak
219LEWANDOWSKI KRZYSZTOF1989PŁOCKKBZPRPOLSKABrak
220LEWTAK MARTA1983BIAŁA PODLASKAAGRICOLAPolskaBrak
221LIBERACKI DANIEL1981PŁOCKPOLSKABrak
222LINKE MIKOŁAJ1984PŁOCKPOLSKABrak
223LIPCZYŃSKI TOMASZ1984PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
224LIPIEC SEBASTIAN1993KUTNOUKS 9 KUTNOPolskaBrak
225LIPIŃSKI ARIEL1980PŁOCKPOLSKABrak
226LIS MARTYNA1990PŁOCKPOLSKABrak
227LISZYŃSKI KRZYSZTOF 1978POZNAŃPolskaBrak
228LUBIŃSKA WIOLETA1993GLINOJECKPOLSKABrak
229LUBIŃSKI MARCIN1978PŁOCKPOLSKABrak
230ŁADA LIDIA1972PŁOCKAPOLSKABrak
231ŁAWNICKA JUSTYNA1983PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKABrak
232ŁAWNICKI ROBERT1983PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKABrak
233ŁOMICKI DARIUSZ1964PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKABrak
234ŁUKANOWSKI SŁAWOMIR1983CHEŁMNOPOLSKABrak
235ŁUKOWSKA DARIA1990PŁOCKPOLSKABrak
236MACHAŁA EMIL1988SŁUBICEPOLSKABrak
237MAKOWSKI KRZYSZTOF 1976PŁOCKPolskaBrak
238MAKOWSKI TOMASZ1985POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
239MALINOWSKI PIOTR1968PŁOCKPOLSKABrak
240MAŁECKI DARIUSZ1965PŁOCKPŁOCKI KLUB MORSÓWPOLSKABrak
241MARASZEK EDYTA1974STAROŹREBYPOLSKABrak
242MARASZEK KRZYSZTOF1974STAROŹREBYPOLSKABrak
243MARASZEK ZBIGNIEW1973PŁOŃSKKB IM P.SĘKOWSKIEGO PŁOŃSKPOLSKABrak
244MARCINIAK KRZYSZTOF1992PŁOCKPOLSKABrak
245MARCZAK ŁUKASZ1990WARSZAWAFOXHOUNDPOLSKABrak
246MARCZAK ŁUKASZ1990WARSZAWAFOZHOUNDPOLSKABrak
247MARCZAK MICHAŁ1974PŁOCKPolskaBrak
248MARKIEWICZ BARTOSZ1989PŁOCKATASZE.PLPOLSKABrak
249MARKIEWICZ DOMINIK1986PŁOCKPŁOCKPOLSKABrak
250MARKIEWICZ MARCELINA1981WARSZAWAPOLSKABrak
251MARKOWSKI TOMASZ1982PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
252MARSZAŁEK ANETA 1983WARSZAWAPolskaBrak
253MARTYNOWSKI WITOLD1969ROGOZINOTKKF PŁOCKPolskaBrak
254MAZUR RAFAŁ1984BRODNICAJW 3537PolskaBrak
255MELKOWSKA JOANNA19846NIGDY RUNNERSPOLSKABrak
256MELKOWSKA MARZENA19826NIGHT RUNNERSPOLSKABrak
257MICHALAK KAROLINA1983WARSZAWANIGHT RUNNERSPOLSKABrak
258MICHALSKA PAULINA1992GŁOWACZÓWNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
259MICHALSKI DARIUSZ1962PŁOCKPolskaBrak
260MISIASZEK PIOTR1965TORUŃPolskaBrak
261MISZCZYK SEBASTIAN1992ŁÓDŹPOLSKABrak
262MISZEWSKI MICHAŁ M.1978WARSZAWANIGHT RUNNERSPolskaBrak
263MISZKIEWICZ-GÓRECKA OLGA1991WARSZAWAVEGE RUNNERSPolskaBrak
264MISZTELA DARIUSZ1961PLOCKPTT DELTA PLOCKPolskaBrak
265MIZAK PATRYCJA1983PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
266MLECZAK HUBERT1975POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
267MONDZIEL KAROLINA1987KOSZELÓWKAPOLSKABrak
268MORACZEWSKI KAROL1985GOSTYNINHUZAR TEAMPolskaBrak
269MROWIŃSKI KONRAD1981PŁOCKPolskaBrak
270MROZOWICZ IWONA1978ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKABrak
271MUSZKIEWICZ MARIUSZ1966GDYNIAPOLSKABrak
272MYSERA CEZARY1993SIERPCPTT DELTA PŁOCKPolskaBrak
273MYSZKOWSKI HENRYK1963GÓRA KALWARIAPolskaBrak
274NAGADOWSKA MALWINA1987PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
275NAGRODZKI MICHAŁ198930PolskaBrak
276NEJMAN GRZEGORZ1972PŁOCKPOLSKABrak
277NEJMAN MAŁGORZATA1973PŁOCKPOLSKABrak
278NIEWIADOMSKI ERNEST1983ŻYRARDÓWPOLSKABrak
279NOWACKI DARIUSZ1973POCKPOLSKABrak
280NOWAK KAMIL1986MAŁA WIEŚPOLSKABrak
281NOWAK KAMIL1990BODZANÓWAMATORPolskaBrak
282NOWAK MICHAŁ1980PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
283NOWAKOWSKI SEBASTIAN1979ŁÓDŹRYSIEPOLSKABrak
284NOWICKI PIOTR1973PŁOCKPOLSKABrak
285NYCKOWSKA MARTA1992PŁOCKPOLSKABrak
286OBARA PRZEMYSŁAW1995PŁOCKPOLSKABrak
287OBCZYŃSKI CEZARY1980PŁOCKPOLSKABrak
288OGIENIEWSKI MATEUSZ1990BLICHOWOPOLSKABrak
289OLBRYŚ STANISŁAW ADAM1967NASIELSKKB PIMAR LEGIONOWOPolskaBrak
290OLECKI GRZEGORZ1971PŁOCKPOLSKABrak
291OLEJNIK JOANNA1972PŁOCKPOLSKABrak
292OLEJNIK KRZYSZTOF1970NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKABrak
293OLESIAK PIOTR1990TORUŃBBL TORUŃPOLSKABrak
294OLEWNIK DAMIAN1979PŁOCKPOLSKABrak
295OLEWNIK ŁUKASZ1987PŁOCKPOLSKABrak
296OLKOWICZ IWONA1963PŁOCKPOLSKABrak
297OLSZEWSKI ADAM1963NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPolskaBrak
298OPAS MACIEJ1967NOWE GULCZEWOPOLSKABrak
299OSIECKA ANNA1977PŁOCKPOLSKABrak
300OSIŃSKI DAWID1986LUBRANIECBEZ KLUBUPOLSKABrak
301OSTROWSKI DARIUSZ1966PŁOCKNIGHT-RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
302OSTRZYCKI DAMIAN1978WŁOCŁAWEKWKB PLAST - MIX MARATOŃCZYKPOLSKABrak
303OWCZAREK EWELINA1985ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKABrak
304OWCZARSKI HENRYK1950ROGOZINOTKKFPolskaBrak
305PACZUSKI MARIUSZ1973SŁUPNOSŁUPNO BIEGAPOLSKABrak
306PAĆKOWSKI ANDRZEJ1964GULCZEWO NOWEPOLSKABrak
307PAGÓRSKI JAKUB1996MŁAWAPOLSKABrak
308PAGÓRSKI ŁUKASZ1993MŁAWAPOLSKABrak
309PAJĄK ARTUR1972LUDWIKOWOTKKF PŁOCKPOLSKABrak
310PALIWODA ANETA1979PŁOCKPOLSKABrak
311PAŁCZYŃSKI JAKUB1985PŁOCKPOLSKABrak
312PANKOWSKI RAFAŁ1975SKRWILNOKP PSP RYPINPolskaBrak
313PANUŚ DANIEL1981PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
314PASNEK JACEK1982BRUDZEŃPOLSKABrak
315PASSON PAWEŁ1976PŁOCKPolskaBrak
316PAWELEC KAMIL1989SOCHACZEWPolskaBrak
317PAWŁOWSKA AGATA1986ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKABrak
318PAWŁOWSKI PRZEMEK1982ŻYCHLINNIGHT RUNNERSŻYCHLINPOLSKABrak
319PENKALA KRZYSZTOF1993PŁOCKPETROKLEZJAPolskaBrak
320PERZ FILIP1985POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaBrak
321PĘSIK JOANNA1986PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
322PIASECKI WOJCIECH1988PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
323PIECHOWICZ ALEKSANDER1975PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
324PIELACH PRZEMYSLAW1981PLOCKBILFINGER TEAMPolskaBrak
325PIETRASZEWSKI GRZEGORZ1982PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKABrak
326PIETRZAK PIOTR1983PŁOCKPOLSKABrak
327PIOTROWSKA KAROLINA1995LASOTKIPolskaBrak
328PIÓRKOWSKI DARIUSZ1965PŁOCKPOLSKABrak
329PIÓRKOWSKI STANISŁAW1958SIERPCPolskaBrak
330PIUS KRZYSZTOF1965PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
331PLUTA ANNA1983WARSZAWAPolskaBrak
332PŁAZA RADOSŁAW1982WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMPolskaBrak
333PŁOSKOŃSKI MICHAŁ1977PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
334POGODZIŃSKA ANKA1986PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
335POLAK PIOTR1996PŁOCKRUN LIKE FORRESTPolskaBrak
336POLAŃCZYK TOMASZ1980PŁOCKPOLSKABrak
337POŁOCKA - BANIAK KATARZYNA1989PŁOŃSKPOLSKABrak
338POPŁAWSKI KONRAD1974PŁOCKMMA PŁOCKPOLSKABrak
339PORTALSKI MAREK1962BIAŁAPOLSKABrak
340PRUSAŁOWICZ JERZY1963PŁOCKPolskaBrak
341PRUSAŁOWICZ PAWEŁ1995PŁOCKPolskaBrak
342PRZYBYSZEWSKI JAROSŁAW1981PŁOCKPolskaBrak
343PTAK MACIEJ1977JÓZEFOSŁAWPOLSKABrak
344PUDLIK KONRAD1993PŁOCKPOLSKABrak
345RADOMSKI MARCIN1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
346RADZIAŁOWSKI KRZYSZTOF1969PŁOCKPOLSKABrak
347RADZISZEWSKI MACIEJ1993SIEMIATYCZEUKS DANEX SIEMIATYCZEPOLSKABrak
348RAKOWSKI ADAM1979LISZYNOPOLSKABrak
349RAKOWSKI ŁUKASZ1981PŁOCKPolskaBrak
350RASZEWSKI JAN1955WARSZAWAŚCIEŻKA BIEGOWA POLE MOKOTOWSKIEPolskaBrak
351REK IWONA1986PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
352RĘBECKA MARTA1985NASIELSKPOLSKABrak
353ROBAKIEWICZ TOMASZ1976GDAŃSKPOLSKABrak
354ROCHMIŃSKI PRZEMYSŁAW1971TORUŃPOSPOLITE RUSZENIEPOLSKABrak
355ROGOWICZ  BARBARA 1972NOWE PROBOSZCZEWICEPolskaBrak
356ROGOWSKI PAWEŁ1987PŁOCKAMATORPOLSKABrak
357RÓJ KARKOWSKA AGATA1979PŁOCKPOLSKABrak
358RÓŻAŃSKI MICHAŁ1982PŁOCKKJ CREWPOLSKABrak
359RÓŻYCKI GRZEGORZ1964BIAŁAPOLSKABrak
360RUCIŃSKA MARZENA1986PŁOCKPOLSKABrak
361RUCIŃSKI MICHAŁ1985PŁOCKPOLSKABrak
362RUDNIK SŁAWOMIR1971BIAŁYSTOKPODLASIE 4X4POLSKABrak
363RUDZKI MICHAŁ1984PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
364RULKA MARCIN1981PŁOCKPOLSKABrak
365RUTA IWONA1977ŁÓDŹPOLSKABrak
366RUTA MACIEJ1977ŁÓDŹPOLSKABrak
367RYBCZYŃSKI RAFAŁ1985PŁOCKPOLSKABrak
368RYBICKI WIESŁAW1964PLOCKPOLSKABrak
369RYCHLIŃSKI KAMIL1993SANNIKIPolskaBrak
370RYTEL ŁUKASZ1987PRUSZKÓWPMART ADVENTUREPOLSKABrak
371RZECHÓŁKO KAMIL1989RADZANOWOPOLSKABrak
372S PAWEŁ1971SIERPCDYNAMO SIERPCPolskaBrak
373SADOWSKI MACIEJ1983ŻYRARDÓWPOLSKABrak
374SARNOWSKI JAROSŁAW1977PŁOCKPolskaBrak
375SAWICKI MARIUSZ1979PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
376SEBASTIANOWICZ BARTOSZ1984WARSZAWAPOLSKABrak
377SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ1988PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
378SEKULSKI PAWEŁ1971SIERPCDYNAMO SIERPCPolskaBrak
379SERAFINOWSKI ŁUKASZ1985PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
380SIATKOWSKI RADOSŁAW1992SŁUPNOADAMY TEAMPOLSKABrak
381SIECZKOWSKI PIOTR1984PŁOCKNIGHT RUNNERSPolskaBrak
382SIKORA KATARZYNA1990PŁOCKPOLSKABrak
383SITKIEWICZ ALEKSANDRA1987PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
384SITKIEWICZ ALINA1960PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKABrak
385SIWEK TOMASZ1973PŁOCKPOLSKABrak
386SIWEK TOMASZ197360POLSKABrak
387SKALSKI WOJCIECH1978PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
388SKOWROŃSKI KRZYSZTOF1972WARSZAWAPOLSKABrak
389SKROK KRZYSZTOF1970PŁOCKPOLSKABrak
390SŁAWIŃSKI BARTŁOMIEJ1972WARSZAWAPOLSKABrak
391SŁONIEC ANDRZEJ1964PŁOCKACTIVE-MANPOLSKABrak
392SMERKOWSKI MARIUSZ1966WARSZAWAFAT CLUB MUCHAWKAPOLSKABrak
393SMOLIŃSKI DOMINIK1980PŁOCKPOLSKABrak
394SMYKAJ RADOSŁAW1982POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
395SOBCZAK MACIEJ1980ŁÓDŹNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
396SOCHOCKI MARCIN1979PŁOCKPOLSKABrak
397SOKOŁOWSKA MAJA1988ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPolskaBrak
398STANISZEWSKA KATARZYNA1979WYSZOGRÓDPOLSKABrak
399STAŃCZAK MARCIN1979GRABINATKKF PŁOCKPOLSKABrak
400STAŃCZYK ANDRZEJ1972PŁOCKPolskaBrak
401STASIAK JOANNA1965GOSTYNINPOLSKABrak
402STASIAK SLAWOMIR1966MILICZBEZ KLUBUPolskaBrak
403STAWICKI MAREK1970SMOŁDZINOOSPPOLSKABrak
404STAWIŃSKI MICHAŁ1988RAWA MAZOWIECKANIGHT RUNNERSPOLSKABrak
405STECKIEWICZ JAROSŁAW1968NOWE GULCZEWOPOLSKABrak
406STEFAŃSKI DARIUSZ1961WARSZAWAPolskaBrak
407STILLER ANNA1986CHOCICZANIGHT RUNNERSPOLSKABrak
408STODULSKI TOMASZ1977PRUSZKÓWPOLSKABrak
409STRĄK MARCIN1980PŁOCKPOLSKABrak
410STRULAK TOMASZ1988MAŁA WIEŚTKKF PŁOCKPOLSKABrak
411STRZESZEWSKA KASIA1985WARSZAWAPOLSKABrak
412STUPECKI PIOTR1986PŁOCKPolskaBrak
413SUBOCZ PIOTR1974WARSZAWAPOLSKABrak
414SUBOCZ PIOTR1974WARSZAWAPOLSKABrak
415SUDOMIR PAWEŁ1988WARSZAWA12TRI.PLPOLSKABrak
416SULKOWSKI PIOTR1985PŁOCKPOLSKABrak
417SULKOWSKI PIOTR1985PŁOCKPOLSKABrak
418SZ PIO1979PŁOCKNIE ZRZESZONYPOLSKABrak
419SZACHMYTOWSKI MAREK1990PŁOCKATASZE.PLPOLSKABrak
420SZADKOWSKA KATARZYNA1968TORUŃKM UMKPolskaBrak
421SZADKOWSKI PIOTR1969TORUŃKM UMKPolskaBrak
422SZCZAWIŃSKI ŁUKASZ1983NOWE GULCZEWOTKKF PŁOCKPOLSKABrak
423SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ1981PŁOCKKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOLSKABrak
424SZCZERBAKOWSKI TOMASZ1973PIOTRKÓW TRYBUNALSKIBRAKPolskaBrak
425SZMULEWICZ HUBERT1998SKĘPEWISŁA PŁOCKPolskaBrak
426SZOCHNER WITOLD1978PŁOCKPOLSKABrak
427SZTUCZKA MARIUSZ1964RYPINKPPSP RYPINPolskaBrak
428SZYBKA ŁUKASZ1986ŁÓDŹPolskaBrak
429SZYMANOWSKI TOMASZ1982ŁÓDŹPolskaBrak
430SZYMAŃSKA JOANNA1976GOSTYNINPOLSKABrak
431SZYMAŃSKI MATEUSZ1991PACYNAPOLSKABrak
432SZYMAŃSKI PIOTR1976GOSTYNINPOLSKABrak
433SZYMCZAK MARCIN1978PŁOCKPolskaBrak
434SZYMKOWIAK DARIUSZ1973SWARZEDZNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
435SZYPSZAK KONRAD1975PŁOCKPOLSKABrak
436ŚNIEŻYŃSKA BERNADETA1973PLOCKTRISFERAPOLSKABrak
437ŚNIEŻYŃSKI JANUSZ1969PLOCKTRISFERAPOLSKABrak
438ŚWIĄTKOWSKI BARTŁOMIEJ1983BEDLNONIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKABrak
439ŚWIDERSKA ANITA1990SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPOLSKABrak
440TARASZKIEWICZ SZYMON1978SŁUPNOTEAM SŁUPNOPolskaBrak
441TARKA DARIUSZ1977PŁOCKPOLSKABrak
442TARKA MARCIN1980WARSZAWAPOLSKABrak
443TAYLOR ANNA1972SEVEN OAKSNIGHT RUNNERSPolskaBrak
444TERLIK MAGDALENA1981SZCZYTNOPOLSKABrak
445TOMASZEWSKI ROBERT1982PŁOCKPolskaBrak
446TOMCZAK JUSTYNA1993PŁOCKPolskaBrak
447TOMIŃSKI KRZYSZTOF1975PŁOCKPOLSKABrak
448TRACZYK MARCIN1981PŁOCKSTRAŻ POŻARNAPolskaBrak
449TROŚCIANKO MARCELINA1984ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKABrak
450TRZASKOWSKI RAFAŁ1986ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKABrak
451TULAJA PAWEŁ1991SZCZYRKPOLSKABrak
452TURKOWSKA ANDŻELIKA1995PŁOCKPOLSKABrak
453TWARDOWSKI PAWEŁ1975ŁÓDŹDBAM O ZDROWIE ŁÓDŹPolskaBrak
454TWARDOWSKI TOMASZ1985POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
455TYC AGNIESZKA1972PŁOCKPolskaBrak
456URBAŃSKI ROBERT1976TŁUCHOWOPOLSKABrak
457WACHOL MICHAŁ1980SŁUPNOSŁUPNOPOLSKABrak
458WALCZAK DARIUSZ1976PŁOCKPOLSKABrak
459WALCZAK DARIUSZ1986DASZEWICENIGHT RUNNERSPOLSKABrak
460WALCZYK ANNA1989ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKABrak
461WAŚNIEWSKI MICHAŁ1988PŁOCKPolskaBrak
462WICHROWSKI ZEFIR1978PŁOCKLIDER WINNICAPOLSKABrak
463WIDZYK MATEUSZ 1990PŁOCKPolskaBrak
464WIĘCKOWSKI WOJCIECH1961NIESŁUCHOWODELTA PŁOCKPolskaBrak
465WIKTOROWSKI SŁAWOMIR1978PŁOCKPOLSKABrak
466WILAMOWSKI BARTŁOMIEJ1988PŁOCKKRAINA DESZCZOWCÓWPOLSKABrak
467WILARY ROBERT1973PŁOCKPOLSKABrak
468WITCZAK MAŁGORZATA1976BIELAWYPolskaBrak
469WŁODARCZYK ŁUKASZ1980POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
470WŁODARCZYK PIOTR1988PŁOCKWATAHAPolskaBrak
471WOJCIECHOWSKA MARTA1988ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKABrak
472WOJCIECHOWSKI MICHAŁ1978PŁOCKPolskaBrak
473WOJCIECHOWSKI PIOTR1965BYDGOSZCZBIEGAJZNAMIPOLSKABrak
474WOŹNICKI PAWEŁ1983PŁOCKPOLSKABrak
475WÓJCIK BEATA1971PRABUTYKWIDZYN BIEGAPolskaBrak
476WÓJCIK PIOTR1971PRABUTYKWIDZYN BIEGAPolskaBrak
477WÓJCIK WOJCIECH1977PLOCKPOLSKABrak
478WRÓBEL ANNA1982WARSZAWA12TRI.PLPOLSKABrak
479WRUTNIAK KRZYSZTOF1964PŁOCKPOLSKABrak
480WYRWAS RADOSŁAW1983PŁOCKPTT DELTAPolskaBrak
481WYRZYKOWSKI TOMEK1984PŁOCKPOLSKABrak
482WYSOCKI MAREK1972PŁOCKNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
483ZAJAC MARTA1989NOWE ŁUBKINIGHT RUNNERSPOLSKABrak
484ZAJĄC RAFAŁ1976PŁOCKPOLSKABrak
485ZAJĄCZKOWSKA ARLETA1959PŁOCKPOLSKABrak
486ZALEWSKI JÓZEF1985PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKABrak
487ZAŁĘSKI JACEK1969PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKABrak
488ZARZYŃSKA MARIA1982POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKABrak
489ZAWADZKA EDYTA1973PŁOCKPOLSKABrak
490ZGORZELSKI JAN1996PŁOCKPOLSKABrak
491ZIARNIK ANNA1986CHEŁMŻAPOLSKABrak
492ZIÓŁEK ANDRZEJ1969NOWE GULCZEWOPOLSKABrak
493ZIÓŁKOWSKI PIOTR1994PŁOCKPŁOCKI OŚRODEK SPORTÓW I SZTUK WALKIPOLSKABrak
494ZYDLEWSKI PIOTR1968WARSZAWAPOLSKABrak
495ŻAK AMELIA1986ŻYCHLINNIGHT RUNNERS ŻYCHLINPOLSKABrak
496ŻAKIETA PATRYK1992GOSTYNINPolskaBrak
497ŻBIKOWSKI RADOSŁAW1996BULKOWOPOLSKABrak
498ŻEBERKIEWICZ DAWID1976PŁOCKPOLSKABrak
499ŻEBROWSKI PIOTR1976BĄDKOWO KOŚCIELNE-PolskaBrak
500ŻMUDZIŃSKI ARKADIUSZ1975WARSZAWABOOT CAMP POLSKAPOLSKABrak
501ŻÓŁTOWSKI JACEK1970MASZEWO DUŻEPŁOCKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONU DELTAPOLSKABrak
502ŻÓŁTOWSKI MACIEJ1974WARSZAWAT-MOBILE RUNNING TEAMPolskaBrak
503ŻÓŁTOWSKI PIOTR1985PŁOCKPolskaBrak
504ŻURAWSKI ARTUR1972PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKABrak
505ŻYTOWIECKI MACIEJ1980PŁOCKPOLSKABrak