STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA 4. Półmaraton Dwóch Mostów - Płock - 2015-09-13

LISTA STARTOWA 4. Półmaraton Dwóch Mostów
Płock - 2015-09-13

REJESTRACJA - 4. Półmaraton Dwóch Mostów

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
L.p. Numer startowy Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
121ŚWIRCZ MICHAŁ1985WARSZAWAPolskaTak
222ZYDOROWICZ WOJCIECH1976ZĄBKILECHICI ZIELONKAPolskaTak
323ZYDOROWICZ PIOTR1971ZIELONKALECHICI ZIELONKAPolskaTak
424JANCZYK MICHAŁ1989PŁOCKPolskaTak
525DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW1978GOSTYNINPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITSPolskaTak
626MIKOŁAJEWSKI PIOTR1974PŁOCKPolskaTak
727WOŹNICKA EWA1987PŁOCKUKS GEDEON PŁOCKPolskaTak
828KALISZEWSKI JAROSŁAW1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
929RZEPECKI DOMINIK1978PŁOCKPolskaTak
1030PLUTA MAREK1981WARSZAWAPolskaTak
1131KOWALSKI RAFAŁ1977PŁOCKPolskaTak
1232DĄBROWSKI ROBERT1983WARSZAWANACIAGANIE.PLPolskaTak
1333SOKOŁOWSKA KAMILLA1992PLOCKPolskaTak
1434KAMIŃSKI ANDRZEJ1975PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
1535DĄBKOWSKI MARCIN1977PŁOCKPolskaTak
1636NAGUSZEWSKI PAWEŁ1976STRÓŻEWKOPolskaTak
1737CICHOCKI ŁUKASZ1983POZNAŃFUNRUNNOSZPANPolskaTak
1838BARANOWSKI ROMUALD1968PŁOCKNIEPolskaTak
1939ADAMKOWSKI HUBERT1979PŁOCKPolskaTak
2040WĘGLEWSKA AGNIESZKA1994PŁOCKPolskaTak
2141BURAS PIOTR1972GOZDOWOPIOTREK BIEGAPolskaTak
2242GAWROŃSKI PIOTR1987PŁOCKPolskaTak
2343LENART ZDZISŁAW1958PLOCKPolskaTak
2444DĄBROWSKA DOMINIKA1986WARSZAWAPolskaTak
2545KOWALEWSKI PIOTR1984PŁOCKPolskaTak
2646CLAJOT FABIAN1993OLSZTYNFC GRABOWAPolskaTak
2747RYCHLIK ARTUR1971PROBOSZCZEWICE NOWEPolskaTak
2848WAĆKOWSKA PAULINA1990GOSTYNINPolskaTak
2949STROŃSKI JACEK1976PŁOCKPolskaTak
3050WYSOCKI DOMINIK1986PŁOCKPolskaTak
3151SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ1988PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
3252SIEMIĄTKOWSKI MARCIN1984GĄBINPolskaTak
3353WISNIEWSKI RADOSLAW 1983PŁOCKPolskaTak
3454WOJCIK JULIUSZ1977PŁOCKRBOPolskaTak
3555KOWALCZYK WITOLD1964SŁUPNORBOPolskaTak
3656KWIATKOWSKI MICHAŁ1984TOPÓLNOPolskaTak
3757BZIUK WOJCIECH 1987PŁOCKPolskaTak
3858KĘDZIERSKI ANDRZEJ1980SZCZECINEKPolskaTak
3959BARTOCHOWSKI ŁUKASZ1981LUBOŃKOLARZE I ŻEGLARZEPolskaTak
4060HOŻEWSKA MAGDALENA1984PŁOCKBRAK BIEGAM BO KOCHAMPolskaTak
4161KUBISSA WOJCIECH1972PŁOCKACTIVE-MANPolskaTak
4262PACHNIEWSKA AGNIESZKA1975PŁOCKPolskaTak
4363PIKULSKI PRZEMYSŁAW1983PŁOCKUTAH JAZZPolskaTak
4464SOCHACKI MARIUSZ1989PŁOCKKBPR PŁOCKPolskaTak
4565CZWARTEK ROBERT1968PŁOCKPolskaTak
4666JAROTA DANIEL1979KUTNOPolskaTak
4767SZYMAŃSKI MICHAŁ1981TORUŃCSAIU TORUŃPolskaTak
4868ŻÓŁTOWSKI PAWEŁ1975PŁOCKPolskaTak
4969DYBOWSKI MACIEJ1978PŁOCKPolskaTak
5070GODZIUK ROMAN1960TORUŃPolskaTak
5171MIECZNIKOWSKI MACIEJ1984ŁOMIANKI-KIEŁPINPolskaTak
5272GOLACIK ADRIAN1979PŁOŃSKPolskaTak
5373NOWAK MICHAŁ1980PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaTak
5474KALINOWSKI JAROSŁAW1972WARSZAWAPolskaTak
5575SARNOWSKA KAROLINA1980WARSZAWAKLUB JEŹDZIECKI DOBRZYNIECPolskaTak
5676BIERNAT KATARZYNA1978PŁOCKPolskaTak
5777GRABOWSKI ANDRZEJ1976SŁUPNOBO JAK NIE MY TO KTO :)PolskaTak
5878MALINOWSKI PIOTR1968PŁOCKPolskaTak
5979TUROS MAREK1969WARSZAWAPolskaTak
6080MURAWSKA MARTYNA1993ROGOZINOPolskaTak
6181ŚMIGRODZKI ALAN STANISŁAW1993PŁOCKPolskaTak
6282KRUPSKI KRZYSZTOF1973ŁÓDŹPolskaTak
6383JĘDRZEJEWSKA MARTA1976ŁÓDŹPolskaTak
6484STAWSKA EMILIA1987SIERPCGRUNWALD TEAM POZNAŃPolskaTak
6585JĘDRZEJEWSKI MARCELI1974GOSTYNINPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaTak
6686MALINOWSKI MICHAŁ1990MASZEWO DUŻENIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
6787GRUDZIŃSKI TOMASZ1965MARKIPolskaTak
6888MARCZAK PAWEŁ1979WARSZAWAWPOPolskaTak
6989PTASIŃSKI MICHAŁ1972PŁOCKPolskaTak
7090DOBEK TOMASZ1971PŁOCKPolskaTak
7191ŻABOWSKI MAREK198409-402PolskaTak
7292CHIBOWSKI DARIUSZ1968POZNANAMATORPolskaTak
7393ŚWIĄTKOWSKI MARIUSZ1982POZNAŃPolskaTak
7494WESOŁOWSKA MARTA1989NOWE GULCZEWOPolskaTak
7595PIASKOWSKI RAFAŁ1984PŁOCKPolskaTak
7696KAJAK AGNIESZKA 1982ŻYCHLINPolskaTak
7797DZIEWAŃSKI SEBASTIAN1995JULIANÓWSZCZĘKI SZCZĘŚLIWICEPolskaTak
7898BIŁYK MICHAŁ1987MAŁA WIEŚPolskaTak
7999TOMALSKI PIOTR1975PLOCKPolskaTak
80100ZUBEK RAFAŁ1967PŁOCKPTTK DELTAPolskaTak
81101GRĘBOSZ DARIUSZ1965PŁOCKPolskaTak
82102CHODOROWSKI RAFAŁ1978PŁOCKKMP PŁOCKPolskaTak
83103GLAPIAK TOMASZ1975WŁOCŁAWEKPolskaTak
84104OBSZYŃSKA IZABELA1977BIELSKAMATORPolskaTak
85105ROGOWSKI PAWEŁ1987PŁOCKNIGHT RUNNERSPolskaTak
86106KRUK EDYTA1971WARSZAWAPolskaTak
87107PODOLEWSKI RAFAŁ1975PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaTak
88108RACZYŃSKA DOROTA1976POZNAŃPolskaTak
89109LUBIŃSKI JAKUB 1977PŁOCKPolskaTak
90110MALINOWSKI RAFAL1978CEKANOWOPolskaTak
91111GĘSIARZ HUBERT1984ŁÓDŹPolskaTak
92112SOBCZAK DAWID1994PŁOCKPolskaTak
93113JAGIELSKI ROBERT1976PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
94114PYTKOWSKI MAREK1956ZIELONKALECHICI ZIELONKAPolskaTak
95115STAŃCZAK KONRAD1992GRABINAPolskaTak
96116ŁENGOWIK KATARZYNA1967PŁOCKPolskaTak
97117JURASZ WOJCIECH1966PUSZCZYKOWOKOLARZE I ŻEGLARZEPolskaTak
98118KUREK ANDRZEJ1955WARSZAWAPolskaTak
99119KORBA AREK1974POZNAŃRUN FORRESTPolskaTak
100120TAUBE MICHAŁ1986POZNAŃPolskaTak
101121KISIELEWSKI ANDRZEJ1972PŁOCKPolskaTak
102122ZYCH MAREK1988BRUDZEŃ DUŻYTKKF PŁOCKPolskaTak
103123ZALEWSKI BOGDAN1976PŁOCKPolskaTak
104124ŚWIDERSKA ALEKSANDRA1980PŁOCKPolskaTak
105125SCALVINI ALEKSANDRA1981PLOCKPolskaTak
106126SCALVINI ENRICO1966JERSEY CITYStany zjednoczoneTak
107127BIEŃKOWSKI JAROSŁAW1974PŁOCKHSE MERITUMPolskaTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Numer startowy Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1ADAMKOWSKA MAŁGORZATA1970BRWILNOPolskaBrak
2ANDRYCHOWICZ ANETA1987WARSZAWAPolskaBrak
3BANASIK ANNA1985WARSZAWARYBY RUNNING TEAMPolskaBrak
4BANASZEK ZUZANNA1993KRUSZYNPolskaBrak
5BARCIŃSKI  SZYMON 1997BODZANÓWNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
6BARTOSIAK ANNA1991SOBOTAPolskaBrak
7BĘBENISTA PIOTR1981PŁOCKPolskaBrak
8BIAŁECKI MICHAŁ1984MAŁA WIEŚPolskaBrak
9BIELICKI PIOTR1976KUTNONIEZRZESZONYPolskaBrak
10BIEŃKOWSKA AGNIESZKA 1980PŁOCKNIGT RUNNERSPolskaBrak
11BINIEWICZ KONRAD1991GOSTYNINPolskaBrak
12BLIDZEWSKI ADAM1983PŁOCKKS KRÓLEWSCY PŁOCKPolskaBrak
13BŁASZCZAK GRZEGORZ1984SOCZEWKANIGHT RUNNERSPolskaBrak
14BODĘGA MONIKA1980PŁOCKPolskaBrak
15BOGUSZEWSKI MICHAŁ1981PŁOCKPolskaBrak
16BOMBALICKI PIOTR 1995PŁOCKPolskaBrak
17BOŃCZUŁ MARCIN1986PŁOCKPolskaBrak
18BOROWICZ JACEK1946BRUKSELANUMER 555BelgiaBrak
19BOROWIEC KATARZYNA1992WARSZAWAPolskaBrak
20BRODZKA MONIKA1977PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
21BRODZKI DARIUSZ1975PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
22BRYGIER JACEK1971PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaBrak
23BRYGIER JACEK1971PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaBrak
24BRZEZIŃSKI ANDRZEJ1965PŁOCKPolskaBrak
25BUCKI BARTOSZ1982WARSZAWAFOCUSHOTELSPolskaBrak
26BUDZIŁO ADAM1972PŁOCKPTT DELTAPolskaBrak
27BUJAK WOJCIECH1979SŁUPNOPolskaBrak
28BUKOWSKI LESZEK1963PŁOCKZOO PŁOCKPolskaBrak
29CHABIOR MARCIN1990PŁOCKPolskaBrak
30CHIBOWSKI DARIUSZ1968POZNANPolskaBrak
31CHILMAN-PAĆKOWSKI IZABELA1978NOWE GULCZEWONIEPolskaBrak
32CHRUSTOWSKI PAWEŁ1965ŁĄCKPolskaBrak
33CHRZANOWSKI ANDRZEJ1955SŁUPNOTRENDY TRAVEL PLOCKPolskaBrak
34CHUDZICKI PRZEMYSŁAW197716MMKS JUTRZENKA PŁOCKPolskaBrak
35CHYBA JAKUB1985PŁOCKPolskaBrak
36CLAJOT FABIAN1993OLSZTYNFC GRABOWAPolskaBrak
37CLJEKPRHXQFTHW RODJER1991ADHPFFOJOVWCIPSMHYNGSOKIKQSXPolskaBrak
38CYBULSKI ADAM1961WARSZAWAWIMLPolskaBrak
39CYBULSKI MARCIN1977GĄBINPolskaBrak
40CYWIŃSKA EWELINA1985PŁOCKPolskaBrak
41DĄBROWSKA AGNIESZKA1990PŁOCKPolskaBrak
42DĄBROWSKA EWELINA1987ŁÓDŹPolskaBrak
43DĄBROWSKI KRZYSZTOF1986PŁOCKKJ CREWPolskaBrak
44DBXBMSEHJFUV KLARK1990XNXKMTOYMQDKZTXTSVHRTPolskaBrak
45DŁUGOSZ MAREK1977WARSZAWAPolskaBrak
46DOMAŃSKA JOANNA1994MASZEWO DUŻEPolskaBrak
47DRĄŻKIEWICZ MICHAŁ1983ROGOZINOPolskaBrak
48DUBIEL MARCIN198728NIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
49DYLEWSKI KRZYSZTOF1954TORUŃ MAŁA WIEŚBBL TORUŃ KSC S.A.PolskaBrak
50DYMEK SEBASTIAN1982PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaBrak
51DYMOWICZ JOLANTA1977PŁOCKME AND THE DOGSPolskaBrak
52DYNOWSKA AGNIESZKA1970PŁOCKPolskaBrak
53DYNOWSKA AGNIESZKA1970PŁOCKPolskaBrak
54DZIARNOWSKI WŁODZIMIERZ1960PŁOCKPolskaBrak
55DZIERŻANOWSKA ELŻBIETA1978PŁOCKPolskaBrak
56DZIERŻANOWSKI ARTUR1978PŁOCKPolskaBrak
57ELGEBALY AHMED1988PŁOCKEGIPTBrak
58ELGEBALY ILONA1986PŁOCKPolskaBrak
59FABISIAK AGNIESZKA1984GOSTYNINPolskaBrak
60FALKOWSKI RADOSŁĄW 1984PEPŁOWOPolskaBrak
61FORMAŃSKI FILIP1983PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
62FRĄCZKOWSKI KRZYSZTOF1960ROGOZINOTKKF PŁOCKPolskaBrak
63GAJDKA KRZYSZTOF1980PŁOCKPolskaBrak
64GAŁKA JAROSŁAW1977ŻUROMINPolskaBrak
65GAPYS DOROTA1984ŁÓDŹAKADEMIA BIEGACZA S.L. SALOS WODNA ŁÓDŹPolskaBrak
66GAWŁOWSKI KRZYSZTOF1989BRUDZEŃPolskaBrak
67GĄSIOR MATEUSZ1988SŁUPSKTSUNAMI JAGERMESTER TEAM WARSZAWAPolskaBrak
68GIĘTKA KRZYSZTOF1980WŁOCŁAWEKPolskaBrak
69GIŻYŃSKA KAROLINA1981PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaBrak
70GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW1979PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaBrak
71GŁOWACKA ANETA1986BODZANÓWPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaBrak
72GOMUŁA GRZEGORZ1980PŁOCKPolskaBrak
73GONTAREK MAŁGORZATA1976GOTYNINPolskaBrak
74GOSCINIAK MAGDALENA1990PLOCKPolskaBrak
75GÓRA ANNA1988PŁOCKPolskaBrak
76GRĘDECKA KATARZYNA1987WARSZAWAPolskaBrak
77GRONECKI ROBERT1997PŁOCKPolskaBrak
78GRUSZCZYŃSKI PAWEŁ1981PŁOCKPolskaBrak
79GVLHHLGIPYE LUIDJI1915MJVRRCAAEHOKVZMPQWENYYQDHBEUGXSYDQQPolskaBrak
80HARABASZ AGNIESZKA1970DOBRZYKÓWPolskaBrak
81HEJCELMAN BARTOSZ1985PŁOCKPolskaBrak
82HEJZA ADAM1986PŁOCKPolskaBrak
83IDZIKOWSKI ANDRZEJ1977BOLĘCINAQUILA TEAMPolskaBrak
84IFVRAGRIBHHZTYEA WWW.VIAGRABELGIQUEFR1916NEW YORKVIAGRABELGIQUEFR@GMAIL.COMUSABrak
85IWAŃSKI MACIEJ1953KUTNONIE NALEŻĘPolskaBrak
86JABŁOŃSKI GRZEGORZ1966PŁOCKPolskaBrak
87JABŁOŃSKI ŁUKASZ1984PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaBrak
88JAKUBOWSKI ŁUKASZ1984PŁOCKOSP PŁOCK PODOLSZYCEPolskaBrak
89JANIAK INEZ199119PolskaBrak
90JANISZEWSKI RAFAŁ1978ŁĄCKPolskaBrak
91JANISZEWSKI TOMASZ1976PŁOCKPolskaBrak
92JANKIEWICZ KAMIL1987SZCZAWIN KOŚCIELNYPolskaBrak
93JASZCZAK ZBIGNIEW1981BRUDZEŃ DUŻYPolskaBrak
94JASZCZAK ZBYSZEK1981PŁOCKPolskaBrak
95JAWORSKI BARTEK1979PŁOCKPROGRESS STEEL TEAMPolskaBrak
96JĄDEREK DAMIAN1990RADZANOWONIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
97JĘDRZEJEWSKA RENATA1968SŁUPNOPolskaBrak
98JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ1969SŁUPNOPolskaBrak
99JÓZWIAK PIOTR1980GOSTYNINKITA TEAMPolskaBrak
100JÓŹWIAK MONIKA1975PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
101JURKIEWICZ KATARZYNA1978PUSZCZYKOWOKOLARZE I ŻEGLARZEPolskaBrak
102KAMIŃSKI KRZYSZTOF1981PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaBrak
103KAMIŃSKI MAREK1978PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
104KANIEWSKA MONIKA1979WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolskaBrak
105KARASIŃSKI  DAMIAN1991NOWY DUNINÓWPolskaBrak
106KARASZEWSKI MICHAŁ198437PolskaBrak
107KAROLONEK GRZEGORZ1972OTRĘBUSYORTODENT PRUSZKÓWPolskaBrak
108KASPRZYK PAWEŁ1973GĄBIINPolskaBrak
109KAŹMIERCZAK BOGUMIŁA1957ZAWIDZTKKF KUBUŚ SIERPCPolskaBrak
110KAŹMIERCZAK JACEK1975ŁÓDŹSTRAŻ MIEJSKA W ŁODZIPolskaBrak
111KAŹMIERCZAK PAWEŁ1955ZAWIDZTKKF KUBUŚ SIERPCPolskaBrak
112KAŹMIERCZAK-MYSZYŃSKA PAULINA1979ZAWIDZTKKF KUBUŚ SIERPCPolskaBrak
113KĄCKA OLGA1979WARSZAWAUKAPolskaBrak
114KĄCKI KAROL1979WARSZAWAUKAPolskaBrak
115KEMPCZYŃSKI PAWEŁ1974PŁOCKPolskaBrak
116KINECKI NORBERT1983NOWEPolskaBrak
117KISTOWSKI HUBERT1988POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaBrak
118KLEIN JOWITA1991PŁOCKPolskaBrak
119KOCOT KLAUDIA 1992WARSZAWAPolskaBrak
120KOLIBCZYŃSKI DARIUSZ1971PŁOCK-PolskaBrak
121KOŁODZIEJSKI ŁUKASZ1988PŁOCKBIEGAJ Z DYMKIEMPolskaBrak
122KONDZIELNIK BOGUMIŁA1986KSIĄŻENICEPolskaBrak
123KONIUSZENNY JAKUB1987ŁÓDŹPolskaBrak
124KOPER ARTUR1977PIASECZNOPKO BPPolskaBrak
125KORBA MICHAŁ1976WARSZAWAPolskaBrak
126KOTFAS PIOTR1982GRODNOOSP GRODNOPolskaBrak
127KOWALCZYK ŁUKASZ1981PŁOCKPROGRESS STEEL TEAMPolskaBrak
128KOWALEWSKI MARIUSZ1971MASZEWO DUŻEPolskaBrak
129KOWALEWSKI PIOTR198411PolskaBrak
130KOWALSKA NATALIA1995BODZANÓW/POZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃPolskaBrak
131KOZIŃSKI ANDRZEJ1946 PŁOCKNR STARTOWY 333PolskaBrak
132KOZIŃSKI MAREK1976PŁOCKPolskaBrak
133KRALSKI JERZY1966PLOCKBIEGAM BO LUBIEPolskaBrak
134KRAWCZYK MAREK1975PŁOCKPolskaBrak
135KRÓLIKOWSKI ZBIGNIEW1964SIERPCPolskaBrak
136KRUCZKOWSKI JAROSŁAW1969ALEKSANDRÓW KUJAWSKIBBL TORUŃPolskaBrak
137KSEPKO AGATA1976PŁOCKPolskaBrak
138KUBACKA KATARZYNA1982POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPolskaBrak
139KUREK ANDRZEJ1955WARSZAWAPolskaBrak
140KURZĘCKA KATARZYNA1987BIELSKAMATORPolskaBrak
141KWIECIEŃ JACEK1957MARKIMARKOWI BIEGACZEPolskaBrak
142KWIECIEŃ MAREK1984MARKIMARKOWI BIEGACZEPolskaBrak
143LEWANDOWSKA SYLWIA 1986PŁOCKPolskaBrak
144LEWANDOWSKI PAWEŁ1981PŁOCKPolskaBrak
145LEWANDOWSKI RUPERT1983PŁOCKPŁOCKPolskaBrak
146LIBERACKA JUSTYNA19835PolskaBrak
147LIBERACKA  JUSTYNA1983PŁOCKPolskaBrak
148LIPIŃSKI ARIEL1980PŁOCKPolskaBrak
149LIPIŃSKI KRZYSZTOF1979PŁOCKPolskaBrak
150LUDWICZAK AGNIESZKA1987TORUŃPolskaBrak
151LUDWICZAK TOMASZ1989TORUŃPolskaBrak
152ŁUKOWSKA DARIA1990PŁOCKPolskaBrak
153MACIEJEWSKI JACEK1978PŁOCKPolskaBrak
154MACIEJEWSKI JACEK1978PŁOCKPolskaBrak
155MAJOWICZ MICHAŁ1982GDYNIATRIBLOKPolskaBrak
156MAKÓWKA ROBERT1975SŁUPNOPolskaBrak
157MALINOWSKA MONIKA1983PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
158MALOWANIEC TOMASZ1974PŁOCKPODOLSZYCE PŁOCKPolskaBrak
159MAŁECKI DARIUSZ 1965PŁOCKLUXFAMILIA I PŁOCKI KLUB MORSÓWPolskaBrak
160MARASZEK EDYTA1974STAROŹREBY-PolskaBrak
161MARASZEK KRZYSZTOF1974STAROŹREBYPolskaBrak
162MARCINKOWSKI  MICHAŁ 1987PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
163MATRAS ANNA1960MARKILECHICI ZIELONKAPolskaBrak
164MATUSZEWSKI MICHAŁ1985ŁOMIANKIŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAPolskaBrak
165MAZURKIEWICZ KAMIL1983PŁOCKPolskaBrak
166MAZURKIEWICZ KAMIL1983PŁOCKPolskaBrak
167MICHALAK MARTA1978PŁOŃSKKB IM. P. SĘKOWSKIEGOPolskaBrak
168MIERNIK ZUZANNA1992ŻERKÓWPolskaBrak
169MILEWSKI PRZEMYSŁAW1978PŁOCKCEGIELNIAPolskaBrak
170MISIAK PAWEŁ1976PŁOCKPolskaBrak
171MOTYLEWSKA MARTA1991PŁOCKPolskaBrak
172MRÓWKA ZBIGNIEW1957GOSTYNINPolskaBrak
173MUSIAŁ ROBERT1966WARSZAWAAGUA ROBERT MUSIALPolskaBrak
174MUSZYŃSKA AGATA1995MASZEWO DUŻEMUKS PŁOCKPolskaBrak
175NAWROT PAWEŁ1981CIECHANÓWKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPolskaBrak
176NĘDZUSIAK DARIUSZ1962ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIPolskaBrak
177NĘDZUSIAK HONORATA1964ALEKSANDRÓW KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIPolskaBrak
178NIEDZIELAK MICHAŁ1977PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
179NIEDZIELSKI ARTUR1972PŁOCKEMMERSON PŁOCKPolskaBrak
180NIESŁUCHOWSKI PIOTR1979PŁOCKUMPPolskaBrak
181NOWAK IZABELA1984ŁÓDŹPolskaBrak
182NOWAK MARIUSZ1974STARE PROBOSZCZEWICESTART RUNNERS PROBOSZCZEWICEPolskaBrak
183NOWAK MICHAŁ1980PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
184NOWICKI PIOTR1973PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaBrak
185OBARA PRZEMYSŁAW1995PŁOCKPTT DELTA PŁOCKPolskaBrak
186OGÓREK AGNIESZKA1975NASIELSKPolskaBrak
187OKRASZEWSKI DARIUSZ1982SŁUPNOAMPM RUNNINGPolskaBrak
188OLSZEWSKI ADAM1963NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPolskaBrak
189OLSZEWSKI JACEK1977NOWE GULCZEWOZ LASUPolskaBrak
190OSIECKA ANNA1977PŁOCKPolskaBrak
191OWSIK KATARZYNA1984PŁOCKPolskaBrak
192OWSIK MARIUSZ1971ROGOZINOPolskaBrak
193OWSIK MARIUSZ1971ROGOZINOPolskaBrak
194PAĆKOWSKI ANDRZEJ1964NOWE GULCZEWONIEPolskaBrak
195PAJDAK BARTOSZ1994SOSNOWIECZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATEPolskaBrak
196PALIWODA ANETA1979PŁOCKPolskaBrak
197PAZIO ARTUR1979WARSZAWAPolskaBrak
198PETRYKOWSKI ROMAN1959PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPolskaBrak
199PETRYKOWSKI SEBASTIAN1981ŁĘCZYCACAUCHY TEAMPolskaBrak
200PĘCZYŃSKI WOJCIECH1968PLOCKBRAKPolskaBrak
201PIĄTEK BOGDAN1953ZIELONKALECHICI ZIELONKAPolskaBrak
202PIĄTEK ŁUKASZ1990PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPolskaBrak
203PIECZARKO MAREK1979DABROWA GORNICZAPolskaBrak
204PIETRZAK PIOTR1983PŁOCKPolskaBrak
205PIOTROWSKI KRZYSZTOF1983PŁOCKPolskaBrak
206PIÓRKOWSKI DARIUSZ1965PŁOCKPolskaBrak
207PIUS KRZYSZTOF1965PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
208PODGÓRSKA KAROLINA1991PŁOCKPolskaBrak
209PODGÓRSKI NORBERT1986PŁOCKPolskaBrak
210POGODZIŃSKA ANKA1986PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
211POLANOWSKI PIOTR1991RZESZÓWPolskaBrak
212PRESZ PIOTR1989PŁOCKNIGHT RUNERS PŁOCKPolskaBrak
213PRZEZDZIECKA AGATA1981PŁOCKPolskaBrak
214PRZEZDZIECKI JACEK1975PŁOCKPolskaBrak
215QTPSUWZMHCOQBZYV VARLOG1997TBJEZJUHEORSUJEIPolskaBrak
216RAKOWSKA SYLWIA1990PŁOCKPolskaBrak
217RAKOWSKA SYLWIA1990PŁOCKPolskaBrak
218ROBAKIEWICZ DAMIAN1994PŁOCKMECHAZORDYPolskaBrak
219ROBINSON PAUL1953WŁOCŁAWEKPolskaBrak
220ROGOWSKI PIOTR1985SIERPCPolskaBrak
221RUBIN-SZYMAŃSKI ŁUKASZ RYSZARD1985ŁOMIANKIŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAPolskaBrak
222RUCIŃSKA MARZENA1986PŁOCKPolskaBrak
223RUDZIŃSKI DARIUSZ1980WARSZAWAPolskaBrak
224RYBICKI  WIESŁAW 1964PŁOCKPolskaBrak
225RYDZ JOANNA1977BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPolskaBrak
226RYDZEWSKI JAROSŁAW1967PŁOCKPolskaBrak
227SAPIŃSKA JOANNA1992PŁOCKPolskaBrak
228SARNECKI ŁUKASZ1985PŁOCKPolskaBrak
229SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ1988PŁOCKPTT DELTAPolskaBrak
230SEKULSKI PAWEŁ1971SIERPCDYNAMO SIERPCPolskaBrak
231SIECZKOWSKI PATRYK1989PŁOCKPolskaBrak
232SIECZKOWSKI PIOTR1984PŁOCKPolskaBrak
233SIKORSKA ANETA1974DOBRZYKÓWPolskaBrak
234SIKORSKA DOROTA1975SOCHACZEWZABIEGANI SOCHACZEWPolskaBrak
235SIKORSKI ANDRZEJ1972SOCHACZEWZABIEGANI SOCHACZEWPolskaBrak
236SITKIEWICZ ALINA1960PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaBrak
237SKUBIK MATEUSZ1998PŁOCKPolskaBrak
238SMOLIŃSKA  AGNIESZKA1984SIECIEŃ-PolskaBrak
239SMOLIŃSKA  AGNIESZKA1984SIECIEŃ-PolskaBrak
240SMOLIŃSKA SYLWIA1983SIECIEŃPolskaBrak
241SOBCZYŃSKA KRYSTYNA1975NASIELSKPolskaBrak
242SRQYZWKZ HORNY1965TKTVBNTMXFZGWONSFOTTNWCVUQCBPolskaBrak
243STANISZEWSKA KATARZYNA1979WYSZOGRÓDPolskaBrak
244STANISZEWSKA MAGDALENA1986BIELSKPolskaBrak
245STAWICKI KAZIMIERZ1957WŁOCŁAWEKPolskaBrak
246STAWICKI MAREK1970SMOŁDZINOOSP SMOŁDZINOPolskaBrak
247STRZELCZAK DAMIAN1990CIOLKOWOWARRIOR PLOCKPolskaBrak
248STRZĘPKA MARLENA1970PŁOCKPolskaBrak
249STUPECKI KAMIL1981ROGOZINOPolskaBrak
250SYNAKOWSKI JAROSŁAW1971PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaBrak
251SZAJOWSKI PAWEŁ1973DŁUGA KOŚCIELNAPolskaBrak
252SZULC JAROSŁAW1984CIECHANÓWPolskaBrak
253SZUMIGRAJ EWA1974PRZYTOKDSSPolskaBrak
254SZYMAŃSKA JUSTYNA1985PŁOCKBISNODEPolskaBrak
255SZYPSZAK KONRAD1975PŁOCKPolskaBrak
256ŚLIWOWSKI TOMASZ1973PŁOCKPolskaBrak
257ŚNIEŻYŃSKA BERNADETA1973PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
258ŚNIEŻYŃSKI JANUSZ1969PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
259ŚPIEWAK MARCIN1986SIERPCPolskaBrak
260TAYLOR ANNA1969SEVEN OAKSGBBrak
261TAYLOR NICKOLAS1975SEVEN OAKSGBBrak
262TDZWAPCGDBVYCS HOKING1940KVYDOGGMGQGQWBPXOIMAPolskaBrak
263TRUSZKOWSKI PIOTR1990SIECIEŃPolskaBrak
264TRZASKOWSKI CEZARY1991GOSTYNINPolskaBrak
265TRZECIAK JAKUB1976PŁOCKPolskaBrak
266TRZECIAK JAKUB1976PŁOCKPolskaBrak
267TURALSKA ANETA1991SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPolskaBrak
268TYC BOGUSŁAW1967PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPolskaBrak
269WACHOL MICHAŁ1980SŁUPNOPolskaBrak
270WALKOWIAK BARBARA1983PŁOCKNIGHT RUNNERSPolskaBrak
271WIDZYK MATEUSZ1990PŁOCKPolskaBrak
272WIEWIÓRSKI MARIUSZ1974GÓRKIPolskaBrak
273WIĘCKOWSKA MARTA1997PŁOCKPolskaBrak
274WILGOCKI RADOSŁAW 1980GĄBINPolskaBrak
275WITKOWSKI ARTUR1983LIGOWONIEPolskaBrak
276WITKOWSKI ARTUR1983LIGOWINIEPolskaBrak
277WOJTKOWSKI PRZEMYSŁAW1984PŁOCKPolskaBrak
278WOJTYCKI GRZEGORZ1971PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPolskaBrak
279ZABŁOCKA KATARZYNA 1978WARSZAWALECHICI ZIELONKAPolskaBrak
280ZABŁOCKI JAKUB1978WARSZAWALECHICI ZIELONKAPolskaBrak
281ZABOROWSKA EMILIA1984STAROŹREBYPolskaBrak
282ZABOROWSKI ZBIGNIEW1950PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaBrak
283ZACHAROW DAWID1984ZGIERZPolskaBrak
284ZADURA WOJCIECH1957PŁOCKPolskaBrak
285ZALECH  ZBIGNIEW 1977BIAŁAPŁOCKIE MORSYPolskaBrak
286ZALEWSKI JÓZEF1947PŁOCKTKKF PŁOCKPolskaBrak
287ZIELIŃSKI MICHAŁ1979NOWE GULCZEWONIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
288ZIÓŁEK ANDRZEJ1969NOWE GULCZEWONIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
289ŻOŁEK JACEK1977PŁOCKPolskaBrak
290ŻURAWSKI ARTUR1972PŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaBrak
291ŻYTOWIECKI MACIEJ1980PŁOCKPolskaBrak